Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka może mieć duże kłopoty. Sąd już niedługo ogłosi wyrok

Autor - 4 Sierpnia 2020
Śmierć Piotra Woźniaka-StarakaŹródło: Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 29.08.2019

Piotr Woźniak- Starak zginął w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Spopielone szczątki producenta filmowego zostały pochowane pod koniec sierpnia ubiegłego roku w murowanym grobie w miejscu, które w myśl obowiązujących przepisów nie jest cmentarzem. W lutym 2020 wniosek o ukaranie Mirosława S. został złożony do sądu. Wyrok w tej sprawie zapadnie już za kilka dni.

Piotr Woźniak-Starak zginął w sierpniu ubiegłego roku

Piotr Woźniak-Starak, który wyprodukował między innymi film "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" zginął 18 sierpniu ubiegłego roku na jeziorze Kisajno na Mazurach, po tym, jak wypadł w nocy motorówki. Zwłoki Woźniaka-Staraka odnaleziono piątego dnia poszukiwań 22 sierpnia. Tydzień później odbyła się msza żałobna w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna, a 30 sierpnia skremowane zwłoki Piotra Woźniaka-Staraka zostały pochowane w Fuledzie.

Dzisiaj grzeje:
1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu
2. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
3. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć

Sprawa pochówku Piotra Woźniaka-Staraka

Komenda Powiatowa Policji w Giżycku w lutym tego roku skierowała do Sądu Rejonowego w Giżycku wniosek o ukaranie Mirosława S, który jest bratem matki zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyźnie zarzucono, że 30 sierpnia 2019 roku w miejscowości Fuleda na terenie jednej z działek należących do rodziny zmarłego zobowiązał się i pochował spopielone szczątki Piotra Woźniaka-Staraka w murowanym grobie w miejscu, które w myśl obowiązujących przepisów nie jest cmentarzem.

Na wyrok sądu musimy poczekać kilka dni

Sąd w Giżycku przeprowadził postępowanie dowodowe i m.in. przesłuchał w charakterze świadka inspektora nadzoru budowlanego oraz biegłego z zakresu budownictwa, który sporządzał opinię w tej sprawie. Podczas rozprawy zakończył postępowanie dowodowe oraz zamknął przewód sądowy. Strony postępowania wygłosiły mowy końcowe. Oskarżyciel Mirosława S. wniósł o uznanie go winnego i ukaranie go grzywną w wysokości 500 zł, z kolei jego obrońca i jak i sam Mirosław S. wnieśli o uniewinnienie. - Sąd Rejonowy w Giżycku odroczył ogłoszenie wyroku do 12 sierpnia 2020 r. na godzinę 12.00 - przekazał Olgierd Dąbrowski-Żegalski, rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie.

Aktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieAktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Dwa najbliższe dni będą kluczowe
  2. PKO BP ma niezwykłą propozycję, która poważnie namiesza. Polki i Polacy mogą już zacierać ręce
  3. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęgę
  4. Koronawirus na pływalni. Jeśli tam byłeś, koniecznie zgłoś się do sanepidu
  5. Minister zdrowia ostrzega Polaków. Żarty się skończyły, będą kontrole w sklepach
  6. GIS wydał ważny komunikat. Będą zmiany w organizacji wesel
  7. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków
Kolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejKolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News