Media właśnie obiegły smutne wieści. Nie żyje Piotr Jurczyk

Autor Alicja Guz - 17 Września 2020
Piotr Jurczyk nie żyjeŹródło: Unsplash

Piotr Jurczyk nie żyje. Były reprezentant Polski w boksie zmarł w środę wieczorem, mając zaledwie 49 lat. Od kilku miesięcy cierpiał no chorobę nowotworową. O jego śmierci poinformował poznański klub KKS Sporty Walki, w którym Jurczyk ostatnio pracował.

Piotr Jurczyk nie żyje

Piotr Jurczyk zmarł, mając 49 lat. Były reprezentant Polski w boksie od kilku miesięcy cierpiał na czerniaka złośliwego skóry. O śmierci pięściarza poinformował poznański klub KKS Sporty Walki. Nasz kochany przyjaciel, motywator, trener odszedł... [*] ...nic nie będzie już takie samo..." napisał poznański klub na Facebooku.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
2. Emerytura honorowa coraz częściej przyznawana. Spełniając tylko jeden warunek, otrzymują dodatkowe kilka tysięcy złotych
3. Warszawa sparaliżowana, ludzie wyszli na ulice, ogromne korki. Policja próbuje opanować sytuację

Padła data pogrzebu Piotra Jurczyka

KKS Sporty Walki poinformował również o planowanej dacie pogrzebu Piotra Jurczyka. "Ze smutkiem informujemy, że ostatnie pożegnanie naszego przyjaciela Piotra Jurczyka nastąpi w poniedziałek dnia 21.09.2020r. o godzinie 12:30" czytamy na facebookowym profilu.

Sportowa kariera Piotra Jurczyka

Piotr Jurczyk urodził się w Świnoujściu. Swoją sportową karierę rozpoczął w klubie Sztorm Szczecin. Reprezentował również barwy Olimpii Poznań. Jurczyk był medalistą mistrzostw Polski - w 1992 roku sięgnął po złoto w wadze superciężkiej. Sportowiec reprezentował Polskę na mistrzostwach światach w Tampere w 1993 roku oraz dwukrotnie na mistrzostwach Europy - w Goeteborgu ( w 1991 roku) i Bursie ( w 1993 roku). W 1998 roku Piotr Jurczyk przeszedł na zawodowstwo. Na profesjonalnym ringu stoczył 23 walki (bilans 10-23), a po zakończeniu kariery został trenerem. Przed nagłą śmiercią szkolił bokserów w poznańskim klubie KKS Sporty Walki.

Sytuacja jest zła. Właśnie padł rekord. Liczba zakażonych na Mazowszu rośnieSytuacja jest zła. Właśnie padł rekord. Liczba zakażonych na Mazowszu rośnieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tomasz Komenda bezdusznie wykorzystany. Z bólem ujawnił, co mu zrobiono po wyjściu z więzienia
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  4. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  5. Ogromna tragedia na Mazowszu. Młody mężczyzna nie żyje, zginął na oczach znajomych
  6. Nie skłamał w ankiecie dot. COVID-19, więc nie przyjęli go do szpitala? Ujawniamy kulisy sprawy
Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News