Podejrzany o spowodowanie tragedii w Ostrowi Mazowieckiej zatrzymany. Policja potwierdziła informacje

Autor - 11 Maja 2020
pilneŹródło: wawainfo

Policja zatrzymała Łukasza Brzózkę podejrzewanego o spowodowanie niedzielnej tragedii w Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna ukrywał się na terenie gminy. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Mazowsza.

Zatrzymanie podejrzanego

Funkcjonariusze potwierdzili informacje o ujęciu mężczyzny. - Potwierdzam zatrzymanie podejrzanego. Ukrywał się on na ternie gminy Ostrów Mazowiecka. Policjanci dokonali zatrzymania przed godziną 16:00. - powiedziała oficer prasowy sierż.szt. Marzena Laczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Za chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyZa chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyCzytaj dalej

Ukrywał się przed policją

Niedzielna tragedia wstrząsnęła całą Polską. Kierowca volkswagena golfa potrącił 71-letnią kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych wzdłuż ul. Lubiejewskiej. Potrącona zginęła na miejscu, a volkswagen uderzył najpierw w hondę, a następnie w zaparkowanego w pobliżu citroena. Mężczyzna kierujący hondą również poniósł w wyniku zdarzenia śmierć. O zajściu informowaliśmy w niedzielnym artykule.

Dzisiaj grzeje: Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat

Policja poszukiwała sprawcy

Za zbiegłym z miejsca zdarzenia ruszyła policyjna obława. Podejrzany ukrywał się przed organami ścigania, służby podały jego rysopis. Po ponad dobie funkcjonariuszom udało zatrzymać się 37-letniego mężczyznę. O sprawie informowaliśmy na bieżąco TUTAJ.

Brutalny atak na ratownika medycznego. Sprawca miał nóźBrutalny atak na ratownika medycznego. Sprawca miał nóźCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje uwielbiany aktor seriali z TVN i Polsatu. Tragiczną informację przekazał syn
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dziecka
  3. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
  4. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  5. Kolejne zmiany w opłatach za śmieci. W tym tygodniu zapadnie ostateczna decyzja
  6. Bardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemii
Ranny mężczyzna leżał w krzakach. Sprawa przybrała nieoczekiwanego obrotuRanny mężczyzna leżał w krzakach. Sprawa przybrała nieoczekiwanego obrotuCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News