Zatrzymał się na poboczu i zasnął, obudzili go policjanci. Nietrzeźwy jechał samochodem

Autor - 31 Maja 2020
policjaŹródło: Wikipedia, By Stiopa - Own work, CC BY-SA 4.0

Miał 4 promile alkoholu w organizmie i jechał samochodem. W Człekówce, na drodze krajowej nr 50 zjechał na pobocze i zasnął. Obudzili go policjanci z drogówki. Powiedział im, że po wytrzeźwieniu może jechać dalej. 54-letni mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

Jechał "zygzakiem" po drodze krajowej

Policjanci z otwockiej policji otrzymali zgłoszenie o niebezpiecznych manewrach na drodze, jakie wykonywał kierowca jadący w stronę Lublina. Zgłaszający poinformował, że auto jedzie tzw. "zygzakiem" po drodze krajowej numer 17 i uniemożliwia bezpieczną jazdę innym kierowcom. Później samochód miał skręcić w drogę krajową numer 50 i tam w pewnym momencie zjechać na pobocze.

Dzisiaj grzeje:
1. Spłonęło BMW na Moście Północnym
2. Ceny gazu zadziwiają coraz bardziej. Mogą długo utrzymać się na obecnym poziomie

Nietrzeźwy zasnął na poboczu

Na miejsce udali się funkcjonariusze z otwockiej drogówki. Zgłoszenie potwierdziło się. Na poboczu stał wspomniany samochód, w którym za kierownicą spał 54-letni mężczyzna. Kierowca ocknął się, gdy funkcjonariusze zapukali w boczną szybę auta. - Policjanci od razu wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem potwierdziło wcześniejsze podejrzenia. 54-latek z województwa lubelskiego miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie - informuje nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku.

Po kontroli chciał jechać dalej

Jak podaje policja, mężczyzna zapytany dokąd jedzie, odpowiedział: "zaraz wytrzeźwieję i pojadę dalej". - Policjanci stanowczo oznajmili kontrolowanemu, że swoją podróż już zakończył, a w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa drogowego, zostanie osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - podaje nadkom. Daniel Niezdropa. Nietrzeźwego kierowcę przewieziono do policyjnego aresztu, a jego auto odholowano. Gdy 54-latek wytrzeźwiał, usłyszał zarzut karny kierowania po alkoholu. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawęUrzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozenek już na porodówce? Sytuacja jest poważna, mowa o alarmującej sytuacji, Majdan przejęty
  2. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  3. Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby nie żyją
  4. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  5. Wepchnęli go do auta, odjechali w nieznanym kierunku. Natychmiast wezwano policję
  6. Prognoza pogody bardzo niepokoi. Dzisiejsze anomalie mogą być wierzchołkiem góry lodowej
Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowaPolakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News