Młodzi ludzie napuścili psa na wiewiórkę, doszło do tragedii. "Zwyrodnialcy mieli ogromną frajdę"

Autor Alicja Guz - 5 Maja 2020
wiewiórka zagryziona przez psaŹródło: google

Czworo młodych ludzi może odpowiedzieć za znęcanie się nad zwierzęciem. Gdy ich pies zaatakował w parku bezbronną wiewiórkę, nie zareagowali. Według świadka, to zdarzenie wyraźnie ich ucieszyło. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Pies zaatakował wiewiórkę

Na facebookowej grupie Białołęka - Platforma Sąsiedzka, pojawił się wpis mieszkanki, która zaapelowała do rodziców o uwrażliwienie dzieci i nauczenie ich szacunku do zwierząt. W dalszej części wypowiedzi przytacza ona zdarzenie, które zaobserwowała 26 kwietnia w Parku Strumykowa. Z jej relacji wynika, że "czworo młodych ludzi z psem znęcało się nad wiewiórką […] , a ściślej mieli frajdę z tego, jak ich pies zagryza wiewiórkę. Pies był na smyczy, ale młoda panna, która go trzymała stała z nim przy drzewie, śmiejąc się z szarpaniny zwierząt".

Samochód zderzył się z tramwajem. Utrudnienia w ruchuSamochód zderzył się z tramwajem. Utrudnienia w ruchuCzytaj dalej

Wiewiórka nie przeżyła

Jak relacjonuje świadek zdarzenia, wiewiórka w wyniku obrażeń, których doznała, nie była w stanie wejść na drzewo i uciec psu. Na bezmyślne zachowanie młodzieży zareagowało troje przechodniów. Jak dowiadujemy się z relacji opisanej na Facebooku, jeden z nich zawinął bezbronne zwierzę w kocyk i zabrał do lecznicy. Niestety, jak informuje rzecznik prasowy dzielnicy Białołęka Marzena Gawkowska, wiewiórka nie przeżyła ataku psa.

Dzisiaj grzeje:
1. Galerie handlowe znowu otwarte. W jakich godzinach zrobimy zakupy?
2. Złe wieści dla osób trzymających oszczędności w bankach. Aktywa nie ochronią już kapitału

Poszukiwani świadkowie zagryzienia wiewiórki

Zdarzenie poruszyło burmistrza dzielnicy Białołęka, który poprosił Wydział Ochrony Środowiska o zajęcie się sprawą. W Parku Strumykowa zawieszono ogłoszenia z prośbą o kontakt świadków zdarzenia. Do momentu publikacji tego artykułu, odpowiedziało na nie kilka osób. Jak informuje Marzena Gawkowska, jeden z nich opisał dokładnie całe zdarzenie. Na nieszczęście dla młodych zwyrodnialców, zabezpieczono też nagranie z monitoringu, który zarejestrował całe zajście. - Sprawę zgłaszamy na policję, wraz z wszystkimi materiałami. Mamy nadzieję, że policja znajdzie sprawców, a sąd sprawiedliwie ich ukarze - powiedziała Marzena Gawkowska, rzecznik prasowy dzielnicy Białołęka. - Najbardziej przykre jest to, że - jak wynika z relacji świadków - tych młodych ludzi bawił atak psa na wiewiórkę - dodała Gawkowska.

Pilne: tragiczny wypadek, taśmociąg wciągnął mu rękę. Na miejscu śmigłowiec ratunkowyPilne: tragiczny wypadek, taśmociąg wciągnął mu rękę. Na miejscu śmigłowiec ratunkowyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało
  2. Anna Lewandowska wyjawiła płeć swojego dziecka? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości (FOTO)
  3. We wtorek mija bardzo ważny termin dla wszystkich Polaków. Ostatnia chwila na załatwienie sprawy
  4. Wprowadzono nowy zakaz. Już obowiązuje. Za złamanie grozi potężna kara
  5. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  6. Jakimowicz nie daje o sobie zapomnieć. Publicznie kpił z kandydata na prezydenta, zadziwiający wpis
Tragiczny finał grillowania przed blokiem. W jednej chwili wszystko stanęło w ogniuTragiczny finał grillowania przed blokiem. W jednej chwili wszystko stanęło w ogniuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News