Zamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzej

Autor - 15 Czerwca 2020
Pies w nagrzanym aucieŹródło: Policja

W piątek (12.06) policja z Bemowa otrzymała zgłoszenie o psie pozostawionym w wystawionym na słońce samochodzie. Zwierzę sprawiało wrażenie osowiałego i wycieńczonego. Policjanci interweniowali. Gdy nie udawało się odnaleźć właściciela pojazdu, zdecydowali się podjąć zdecydowane działania. Pies został uratowany.

Pies uwięziony w aucie

W piątek (12.06) po godzinie 16 policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie o zwierzęciu uwięzionym w samochodzie stojącym na słońcu. W zaparkowanym oplu przy ul. Wrocławskiej miał zostać zamknięty pies. Gdy policjanci przybyli na miejsce, odnaleźli wskazany samochód i zauważyli znajdujące się w nim zwierzę, które wydawało się osowiałe i wycieńczone. Próbowali odnaleźć w okolicy właściciela auta, gdy jednak to przez dłuży czas się nie udawało, a stan psa z chwili na chwilę widocznie się pogarszał, postanowili podjąć bardziej zdecydowane działania.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w znanej firmie kurierskiej. Pracownicy i klienci na kwarantannie
2. Nowe stawki VAT od 1 lipca. Wiemy już, co potanieje, ale także i co będzie droższe

Policjanci uratowali psa

Policjanci z Bemowa zdecydowali się wybić szybę w nagrzanym słońcem aucie i wydostać z niego wycieńczonego psa. Gdy to się udało, zaopiekowali się nim i napoili go. W lokalu, w którym miał przebywać właściciel opla, nie zastali nikogo. Wobec tego zwierzę przewieziono do schroniska, a jego właściciel skontaktował się z policją dopiero dwie godziny później. - W tej chwili śledczy prowadzą postępowanie, które pozwoli ustalić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Znęcanie się nad zwierzętami zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności - mówi kom. Marta Sulowska z komendy rejonowej policji. - Przypominamy, że zostawione zwierzę w samochodzie w upalne dni może ulec przegrzaniu, odwodnieniu, udarowi czy nawet uduszeniu - dodaje kom. Sulowska.

Pies w nagrzanym aucie

Poważny wypadek pod Piasecznem. W akcji śmigłowiec LPRPoważny wypadek pod Piasecznem. W akcji śmigłowiec LPRCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bp Samiec nie krył oburzenia. “Osoby LGBT nie są ideologią, a Siostrami i Braćmi w Chrystusie”
  2. Straszliwa kontuzja znanego gwiazdora. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach (WIDEO)
  3. Zaskakująca deklaracja prezydenta Warszawy. Na antenie Polsatu powiedział co będzie z ulicą Lecha Kaczyńskiego
  4. Mazowsze w czołówce nowych zakażeń koronawirusem. Kilkanaście nowych przypadków w Warszawie
  5. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  6. Lekarze alarmują, groźny nowotwór jest często mylony z łuszczycą lub alergią. Łatwo zignorować pierwsze objawy
Zaskakująca deklaracja prezydenta Warszawy. Na antenie Polsatu powiedział co będzie z ulicą Lecha KaczyńskiegoZaskakująca deklaracja prezydenta Warszawy. Na antenie Polsatu powiedział co będzie z ulicą Lecha KaczyńskiegoCzytaj dalej

Następny artykuł