Warszawianka znęcała się nad psem na oczach dzieci. Została nagrana przez sąsiadów

Autor Aleksandra Olbryt - 7 Września 2020
piesŹródło: screenshot - nagranie OTOZ Warszawa / Facebook

Pies rasy amstaff został odebrany znęcającej się nad nim właścicielce. Historia jest podwójnie smutna z uwagi na obecność dzieci i ich zaskakującą reakcję - na nagraniu przesłanym OTOZ najprawdopodobniej przez sąsiadów kobiety widać, jak dziewczynka i chłopiec spokojnie przyglądają się matce maltretującej psiaka. Agresywna kobieta szarpiąc sunię, wrzuciła ją na tylne siedzenie samochodu, po czym otworzyła drzwi z drugiej strony i zaczęła okładać ją pięściami. Dzieci tylko obserwowały, jak ich matka wyżywa się na czworonożnym przyjacielu.

Pies przeszedł przez piekło

Inspektorzy OTOZ Animals zainterweniowali w sprawie psiaka, który był maltretowany przez właścicielkę... na oczach dzieci. Pracownicy warszawskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt, którzy byli obecni na miejscu, przez kilka dni nie mogli uwierzyć w piekło, jakie kobieta zgotowała zwierzęciu i swoim pociechom. - Pies zamykany był w domu w ciasnej klatce, całe szczęście udało się nam go uratować. Gdyby nie nagranie, które otrzymaliśmy drogą e-mail, koszmar psa trwałby latami.To była najbardziej wyczerpująca psychicznie interwencja w historii naszego inspektoratu - piszą pracownicy OTOZ na Facebooku.

Dzisiaj grzeje:
1. Wiadomo już, kiedy 13. emerytura wpłynie na konta seniorów. Minister Marląg zdradziła szczegóły
2. Czternasta emerytura z dokładną kwotą. Nie każdy dostanie całość, jest limit

Spodziewa się dziecka. Strach pomyśleć, co mogło się staćSpodziewa się dziecka. Strach pomyśleć, co mogło się staćCzytaj dalej

Sunia zamykana w klatce

Inspektorzy OTOZ, którzy po zgłoszeniu otrzymanym od sąsiadów zainterweniowali w sprawie psiaka, mówią, że był on zamykany był w domu w ciasnej klatce. - Gdyby nie nagranie, które otrzymaliśmy, koszmar psa trwałby latami - stwierdzają. Z ich wpisu dowiadujemy się, że Nedi - roczna suczka w typie amstaffa, ma łagodne usposobienie. Gdyby było inaczej, psiak z pewnością rzuciłby się na agresywną właścicielkę. Tym bardziej trudno zrozumieć i uwierzyć, że ktoś mógł go "karać", bestialsko się nad nim znęcając.

Kobieta zrzekła się psa, teraz OTOZ szuka dla niego domu

Właścicielka zdecydowała, że na podstawie zrzeczenia przekaże Animalsom suczkę rasy amstaff. - Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, jak również poinformujemy MOPS, aby monitorował sytuację rodzinną - zapowiadają pracownicy OTOZ. Nedi przebywa w domu tymczasowym, organizacja szuka dla niej domu stałego. W sprawie adopcji można dzwonić pod numer: 723-300-200.

Tragiczny finał kradzieży, mężczyzna ledwo przeżył. Policjanci znaleźli go w szpitaluTragiczny finał kradzieży, mężczyzna ledwo przeżył. Policjanci znaleźli go w szpitaluCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: fani TVP w żałobie. Nie żyje popularny aktor uwielbianego serialu
  2. Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziała
  3. Drzewo wisiało nad jezdnią. Zablokowana ulica, uszkodzone linie energetyczne
  4. Ogromna awantura przed sklepem. Kalumnie, przekleństwa i krzyki na całe osiedle. Mężczyzna aż zdejmował koszulę do bicia
  5. Minister edukacji właśnie podpisał ważny dokument. Chodzi o naukę zdalną w szkołach
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Warszawa zapłaci ogromną karę za Warszawa zapłaci ogromną karę za "Czajkę". Kwota sięga kilkudziesięciu milionów

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News