Porażające zachowanie kobiety. Wszystko nagrały kamery monitoringu

Autor - 6 Sierpnia 2020
Pies leżał w krzakach różŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Pies leżał martwy w krzakach róż. Zwierzę miało spętane smyczą łapki, a sznurem przywiązano je do gałęzi. Kiedy na miejsce zdarzenia dotarli strażnicy miejscy, okazało się, że pies już nie żyje. Funkcjonariusze zgromadzone materiały przekazali policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Pies leżał martwy

Pies został znaleziony przez strażników miejskich w środę po godzinie 20.00. Patrolujący Targówek mundurowi otrzymali zgłoszenie, że w okolicach sklepu znajdującego się na Targówku przy ulicy Bolesławickiej w krzakach leży martwy pies. Strażnicy niezwłocznie udali się pod wskazany adres.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Bon turystyczny nie tylko na dziecko. W ustawie jest furtka, dorośli też mogą skorzystać z programu

Pies miał spętane łapy

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, pojawił się przed nimi przykry widok. W krzakach róż nieopodal sklepu leżał martwy kundelek. Pies był jasnobrązowy, jego łapki zostały spętane smyczą, a on sam był przywiązany sznurkiem do gałęzi.

To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyTo już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyCzytaj dalej

Nagranie zarejestrowało kobietę z psem

Do strażników miejskich po chwili dołączył właściciel sklepu, który przekazał, że posiada nagranie z kamer zewnętrznych sklepu. Widać na nim jak kobieta, która wchodzi z psem w krzaki, a po chwili wychodzi z nich już sama.

Sprawę bada policja

Na miejsce strażnicy wezwali policję oraz Ekopatrol, który przy pomocy czytnika zweryfikował czy zwierzę było zaczopowane. Okazało się, że tak. Mundurowi odczytali dane właścicielki psa. Wszystkie zgromadzone materiały przekazano policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkółWażne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkółCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzona
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  6. Nikt się nie spodziewał. Dagmara przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje
Skandaliczne zachowanie turysty z Warszawy. Pozbawił Neptuna męskościSkandaliczne zachowanie turysty z Warszawy. Pozbawił Neptuna męskościCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News