Ukradli bajońską sumę z taksówki w samym centrum Warszawy. Trwa obława policji

Autor Aleksandra Olbryt - 22 Października 2020
pieniądzeŹródło: policja.pl

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w centrum miasta z taksówki ukradziono torbę, w której znajdowały się pieniądze - przekazał nadkom. Jarosław Florczak. - Nasi funkcjonariusze są na miejscu zdarzenia, prowadząc czynności polegające na zabezpieczaniu śladów daktyloskopijnych, potocznie zwanych odciskami palców. Trwa ustalanie sprawców - dodał.

Cała Polska podaje dalej, pozwólmy podjąć decyzję społeczeństwu. Młode Polki proponują referendum aborcyjneCała Polska podaje dalej, pozwólmy podjąć decyzję społeczeństwu. Młode Polki proponują referendum aborcyjneCzytaj dalej

Skradziono pieniądze w biały dzień w centrum Warszawy. Może chodzić o bajońską sumę

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, do zdarzenia doszło przed godziną 16 przy ulicy Emilii Plater. Portal Warszawa w Pigułce informuje, że nieznani sprawcy ukradli z taksówki nawet 800 tysięcy euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 4 miliony złotych!

Obława na sprawców

Policja nie potwierdza informacji, które pojawiły się w mediach, zaznacza jedynie, że taka sytuacja miała miejsce. Reporter Warszawy w Pigułce przekazał, że samochód, z którego ukradziono gotówkę, ma wybite szyby z każdej strony, zaczynając od bocznych i kończąc na tylnej. Jedynie przednia szyba miała ocaleć. Portal, powołując się na "inne źródła", wskazuje, że poszukiwana jest czarna Skoda Octavia z rejestracją zaczyna się od WI.

Nie tylko kobiety, kolejna grupa wyjdzie na ulice. Maja dość, w sobotę ogromny protestNie tylko kobiety, kolejna grupa wyjdzie na ulice. Maja dość, w sobotę ogromny protestCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News