Pilne ostrzeżenia w bankach. Może nie być dostępu do pieniędzy

Autor Karolina Kraushar - 21 Sierpnia 2020
Pieniądze nie będą mogły być wypłacaneŹródło: Wikipedia, Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, Praca Własna, CC

Pieniądze, które trzymają klienci na kontach bankowych, niestety nie będą mogły być wypłacane z bankomatów. Na tym jednak nie koniec, również dostęp do płatności internetowej i mobilnej nie będzie możliwy. Utrudnienia mają potrwać przez kilka najbliższych dni m.in. w mBanku, PKO PB czy ING Banku Śląskim.

Pieniądze nie będą mogły być wypłacane

Pieniądze, które znajdują się na kontach klientów banku PKO BP w nocy z soboty na niedzielę między godziną 2.00, a 4.00 nie będą mogły zostać przelane na konta sklepów internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO". System płatności telefonicznej oraz internetowej zostanie zawieszony na dwie godziny. Bank jednak zapewnia, że wszystkie karty, w tym również debetowa PKO Ekspres, będą działać.

Dzisiaj grzeje:
1. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
2. Finowie twierdzą, że wynaleźli lek na kaca. Badanie może być przełomowe

Utrudnienia w Banku Pekao

Od godziny 21.00 do 23.00 w piątek klientów Banku Pekao czekają krótkotrwałe przerwy w korzystaniu z aplikacji PeoPay, serwisów Pekao24 oraz usług maklerskich. Wszystko przez prowadzone w tym czasie prace serwisowe, które ponownie nastąpią w niedzielę między godziną 1.00, a 5.00. W tych godzinach powstaną trudności w używaniu kart bankomatowych, debetowych oraz w dostępie do serwisu Pekao24 i aplikacji PeoPay.

Prace serwisowe w ING Bank Śląski

Prace serwisowe będą prowadzone w banku w nocy z soboty na niedzielę od północy do godziny 5.30. Przez ten czas klienci nie będą mogli korzystać z wpłatomatów, nie aktywują również usług i nie skorzystają z nowego produktu w systemie bankowości Moje ING, Moje ING mobile oraz na stronie internetowej. Dodatkowo wstrzymane zostaną płatności 3DSecure, aktywacja karty, zmiana limitów transakcyjnych i nadawanie kodów PIN, a także zamawianie kart płatniczych.


BOŚ Bank, Getin Bank, Bank BPS

Prace serwisowe w BOŚ Bank zaczną się w sobotę o godzinie 2.00 i potrwają do południa. Niedostępne będą systemy: BOŚBank24 i iBOSS24 oraz Usługa TeleBOŚ. Klientów Getin Bank niedogodności czekają w nocy z piątku na sobotę od godziny 22.50 do 9.00. Nastąpi wtedy przerwa w dostępie do bankowości internetowej i bankowości mobilnej. System bankowości elektronicznej w Banku BPS będzie niedostępny od godziny 21.00 w sobotę do godziny 10.00 następnego dnia.

Utrudnienia w mBank

Utrudnienia nie ominą klientów mBanku. W nocy z soboty na niedzielę między 2.00, a 7.30 nie będą mogli zapłacić kartą, wypłacić gotówki z bankomatu oraz skorzystać z wpłatomatu. Dodatkowo od godziny 2.00 do 9.00 wstrzymane będą płatności za zakupy w internecie oraz nie będzie możliwe zalogowanie się na swoje konto w internecie ani korzystania z aplikacji mobilnej. Składanie wniosków zostanie wstrzymane od 1.30 do 9.30. a w godzinach 1.30-9.30 nie złożą żadnego wniosku.

Bank Pocztowy utrudnienia w przyszłym tygodniu

Choć utrudnienia w Banku Pocztowym rozpoczną się dopiero w przyszły czwartek w godzinach 5.00-7.00 bank ostrzega swoich klientów, że w tym czasie nie dokonają płatności kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D Secure. Mogą się również zdarzyć odmowy płatności mobilnych.

Tragiczny finał zdarzenia w stolicy. Policja potwierdziła, nie przeżyłTragiczny finał zdarzenia w stolicy. Policja potwierdziła, nie przeżyłCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Zmarła kobieta, popełniła samobójstwo". Dotkliwe słowa o prowadzącej "Pytanie na śniadanie"
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  3. „Mamo, przestań”. Skandaliczne zachowanie w Warszawie, w głowie się nie mieści.
  4. Płonie dom w Warszawie, wygląda źle. W akcji 6 zastępów
  5. Z ostatniej chwili: zapadła się jezdnia, ogromna dziura. Na miejsce jadą służby, szykujcie się na gigantyczne utrudnienia
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
Do Polski nadciągają afrykańskie noce. Lepiej się przygotujcieDo Polski nadciągają afrykańskie noce. Lepiej się przygotujcieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News