Pielęgniarka zakażona koronawirusem wyszła z domu do warzywniaka. Policjant na kwarantannie

Autor Julian Bakuła - 1 Czerwca 2020
Zakażona pielęgniarkaŹródło: Policja

W Śródmieściu zatrzymano kobietę, która nie przestrzegając obowiązkowej kwarantanny wyszła do warzywniaka. Jak udało nam się ustalić, zakażona koronawirusem kobieta jest pielęgniarką.

Złamanie kwarantanny

W piątek (29.05) śródmiejscy policjanci zatrzymali kobietę, która mimo obowiązku przestrzegania kwarantanny wyszła z domu do warzywniaka. Kobiety nie było w mieszkaniu, gdy policjanci dokonywali w budynku kontroli mającej na celu sprawdzenie, czy określone osoby przestrzegają zasad izolacji. Jak pisaliśmy już na Wawa Info, kobieta, która natknęła się na funkcjonariuszy wracając ze sklepu, z początku udawała przed policjantami sąsiadkę. Usiłowała ich zmylić, twierdząc, że osoba, której szukają, zapewne bierze akurat kąpiel.

Dzisiaj grzeje:
1. Kontrolerzy chcieli wlepić mandat, a sami dostali karę? ZTM nie zna takiej sprawy
2. Nie G7, a nawet już nie G8. Jest pomysł rozszerzenia wpływowej grupy państw, wiemy o jakich członków

Zakażona pielęgniarka

To zastanowiło policjantów, którzy wylegitymowali kobietę. "No dobra, macie mnie" - powiedziała wtedy kobieta, jak relacjonował nadkom. Robert Szumiata z policji w Śródmieściu. Wydało się wtedy, że to ona jest osobą, która powinna być na kwarantannie. Teraz okazuje się, że przyłapana kobieta jest pielęgniarką. 52-latka trafiła do aresztu i usłyszała zarzuty. Teraz grozi jej do pięciu lat więzienia. Tymczasem na 14-dniową kwarantannę trafił policjant, który miał styczność z zakażoną pielęgniarką.

Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod WarszawąPolicyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod WarszawąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd podjął decyzję, nie ma już odwrotu. Wielka zmiana już od 6 czerwca
  2. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  3. Niepokojące doniesienia w sprawie pieniędzy dla tysięcy Polaków. Rząd zmieni zasady bonu turystycznego?
  4. Motocyklista zginął po uderzeniu w ciężarówkę. Śmiertelny wypadek w centrum miejscowości na Mazowszu
  5. Kobieta znalazła ciało przy drodze. 62-latek zemdlał i utopił się w rowie melioracyjnym
  6. Andrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizji
Kobieta znalazła ciało przy drodze. 62-latek zemdlał i utopił się w rowie melioracyjnymKobieta znalazła ciało przy drodze. 62-latek zemdlał i utopił się w rowie melioracyjnymCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News