100-letni warszawiak wyleczony z koronawirusa. Wzruszające wyznanie staruszka

Autor - 27 Kwietnia 2020
pacjentŹródło: Wikimedia Commons (CC 4.0)/Panek; https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Pacjent szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na Mokotowie został wyleczony z koronawirusa. Wiadomość jest o tyle radosna, że ozdrowieniec dożył sędziwego wieku i skończył 100 lat. W swoich słowach wyraził podziękowanie dla personelu. Jego wyznanie jest wzruszające. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Mazowsza.

Pacjent wyzdrowiał

100-letni mieszkaniec Warszawy, p. Stanisław Bigos został wyleczony z koronawirusa. Pacjentem opiekowali się pracownicy szpitala MSWiA w Warszawie. Starszy człowiek podziękował personelowi medycznemu we wzruszających słowach. - Wolałbym tu zostać - powiedział. Szczęśliwą informację na temat odzyskania zdrowia przez seniora zamieścił na swoim Facebooku szpital.

Pracownicy szpitala komentują

W komentarzu pod zamieszczonym postem można przeczytać relację jednego z pracowników. - Miałam zaszczyt transportować Pana Stanisława. Podczas rozmowy w karetce powiedział, że życzy wszystkim dużo zdrowia i bardzo dziękuję całemu personelowi medycznemu za opiekę i leczenie. - napisała. - Podczas podróży Pan Stanisław dziękował jeszcze całej naszej załodze - taki komentarz zamieścił szpital, dołączając do niego zdjęcie sędziwego ozdrowieńca.

Szpital MSWiA

Na początku epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce szpital MSWiA został w całości przekształcony w placówkę zakaźną. Od tej pory w tym miejscu przebywają wyłącznie pacjenci leczeni z choroby Covid-19, wywoływanej przez nowego wirusa. 2 kwietnia ze względu na dużą ilość pacjentów, szpital czasowo wstrzymał przyjmowanie chorych. Zamiast tego, kierowani byli do placówek odwodowych. Niestety, nie wszyscy zarażeni miel tyle szczęścia co p. Bigos. W drodze do mokotowskiego szpitala zmarła pielęgniarka, zgon nastąpił w czasie transportu karetką z Kozienic.

Lekarze uruchomili specjalną platformę. Przez całą dobę uzyskasz poradę, wystarczy wypełnić kwestionariuszLekarze uruchomili specjalną platformę. Przez całą dobę uzyskasz poradę, wystarczy wypełnić kwestionariuszCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Jeśli dostałeś podobnego SMS-a, natychmiast go usuń
  2. Oficjalnie: kolejny Polak w Bayernie Monachium. Trener długo o niego zabiegał
  3. Sanepid przekazał fantastyczne informacje. Świetna wiadomość w czasach koronawirusa daje nadzieję
  4. Koronawirus w Instytucie Onkologii. Oddział nowotworów płuc odcięty
  5. 25-latka driftowała w BMW. Policja dorwała ją na rondzie, kara będzie surowa
  6. Eksperci przygotowali trzy scenariusze powrotu turystyki do normy. Nawet optymistyczna data załamie fanów podróży
Nowe dane w sprawie koronawirusa. Ile zgonów na Mazowszu? Podano niepokojące informacjeNowe dane w sprawie koronawirusa. Ile zgonów na Mazowszu? Podano niepokojące informacjeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News