Otwock tonie. Ulicami miasta płyną rzeki. Strażacy ściągają posiłki z województwa

Autor - 10 Czerwca 2020
otwock tonieŹródło: facebook

W Wólce Mlądzkiej - części Otwocka od nocy pracują strażacy. Po nocnych ulewach doszło do zalania kilkudziesięciu posesji. Przez pewien czas nieprzejezdna była większość dróg, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Autobus 722 kończył w związku z tym trasę na przystanku Rudzka. Droga jest już przejezdna, ale akcja strażaków wciąż trwa: wypompowują wodę z zalanych posesji. Nad opanowaniem sytuacji w Wólce Mlądzkiej pracują strażacy z Otwocka i Garwolina oraz strażacy mazowieccy. Do podtopień doszło także w powiecie mińskim.

Podtopienia w Otwocku i w Mińsku

Na skutek ulew w nocy z wtorku na środę (09-10.06) doszło do lokalnych podtopień posesji w powiatach otwockim i mińskim. - Pozalewane są piwnice i tereny posesji. Woda sięga 50 cm - relacjonuje mł. bryg. Karol Kierzkowski z wojewódzkiej straży pożarnej. Podtopienia poskutkowały także utrudnieniami na drogach. Przez pewien czas zablokowana była droga krajowa nr 17. Nad opanowaniem sytuacji pracują strażacy z dwóch powiatów oraz strażacy z komendy wojewódzkiej.

Dzisiaj grzeje:
1. Awaria wodociągów, duża dzielnica bez wody. Utrudnienia potrwają kilkanaście godzin
2. Już nie tylko kierowcy zagrożeni mandatami. Od dzisiaj również pasażerowie muszą mieć się na baczności

Zalane posesje w Wólce Mlądzkiej

W Wólce Mlądzkiej (Otwock) podtopienia spowodowały utrudnienia w kursowaniu autobusu 722, który musiał kończyć trasę w pobliżu kompleksu przystankowego Rudka. - Zalanych zostało 20 posesji. Strażacy pracują nad wypompowaniem wody. W akcji jest 50 strażaków i 17 samochodów. Ze strażakami otwockimi współpracują strażacy z Garwolina oraz strażacy mazowieccy. Droga jest już przejezdna, jednak woda z jezdni spłynęła na posesje.

Ogromna zmiana w wypłacie pieniędzy. Przy bankomacie możecie się zdziwić. Klienci są już wściekliOgromna zmiana w wypłacie pieniędzy. Przy bankomacie możecie się zdziwić. Klienci są już wściekliCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy doczekamy się przełomu ws. zaginięcia Iwony Wieczorek? Zatrważające znalezisko zmienia bieg sprawy
  2. Walka stulecia potwierdzona. Na ten pojedynek kibice czekali od dawna
  3. Prognoza pogody na Boże Ciało. Nie mamy dobrych wieści
  4. Policja właśnie pochwaliła się nowymi autami. Kosztują fortunę
  5. Tragiczne informacje TVN. Straszna śmierć, osierociła trójkę dzieci
  6. Prawda o Bogumile Wander wyszła na jaw przypadkiem. Zdradził ją mały szczegół, fanów zdruzgotało już wtedy
Bank Światowy przekazał niepokojące informacje. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyBank Światowy przekazał niepokojące informacje. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyCzytaj dalej

Następny artykuł