Szedł ulicą, wybijał szyby w samochodach. Wandal jest w rękach policji, kryminalni szukają właścicieli aut

Autor Karolina Kraushar - 23 Marca 2020
Wandal na Ochocie. Zniszczonych kilka samochodów Źródło: pixabay

Szedł ulicą i wybijał szyby w samochodach. Policja kilka godzin po zdarzeniu namierzyła osobę, która może mieć związek z tą sprawą. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty.

Nocny spacer

Do naszej redakcji napisali mieszkańcy Ochoty, którzy są zbulwersowani aktem wandalizmu w ich dzielnicy. - Ktoś powybijał szyby w samochodach zaparkowanych przy Wiślickiej - czytamy w wiadomości do Wawa Info. Policja potwierdziła, że w niedzielę o 1.30 mężczyzna, który szedł ulicą powybijał szyby w samochodach. Okazuje się, że związek ze sprawą może mieć 20-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów kilka godzin po incydencie.

Co najmniej sześć samochodów

- Dotychczas wiemy o sześciu zniszczonych autach. W tej chwili nie jesteśmy w stanie podać dokładnej liczby uszkodzonych samochodów - powiedział w poniedziałek sierż. szt. Karol Cebula z policji na Ochocie. 20-latek usłyszał trzy zarzuty zniszczenia mienia. Do momentu publikacji tego artykułu troje poszkodowanych zgłosiło się na policję z wycenionymi szkodami, ale policja uważa, że pojawią się kolejne zawiadomienia. W poniedziałek mężczyzna został zwolniony z aresztu.

Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. "Gdzie jest szacunek dla ludzi. To igranie z ogniem".Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  3. Pościg ulicami Warszawy. Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed kilkoma radiowozami
  4. Pacjent po badaniu na koronawirusa uciekł do metra. Akcja policji na "Politechnice", trwa dezynfekcja stacji
  5. Co się dzieje w metrze w Warszawie? Zamknięto sześć stacji, utrudnienia na obu liniach
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
Baniaki, węże i plastikowe rurki. Złodziej okradł drzewo ... z sokówBaniaki, węże i plastikowe rurki. Złodziej okradł drzewo ... z sokówCzytaj dalej

Następny artykuł