Nowy kanał w naziemnej telewizji w Warszawie. Zobacz jak oglądać Polsat Film za darmo

Autor Mateusz Dolak - 25 Lutego 2020
Polsat Film w naziemnej telewizji cyfrowejŹródło: Pixabay

Polsat Film dołączy do grona kanałów w naziemnej telewizji cyfrowej. Telewizja Polsat uruchomi testową emisję tego programu. Polsat Film dostępny będzie w kilku miastach w Polsce, w tym w Warszawie.

Polsat Film w naziemnej telewizji

24 lutego w Poznaniu i okolicach ruszyła testowa emisja kanału. Telewizja Polsat zapowiada, że Polsat Film pojawi się też w Warszawie. Będą go mogli odbierać wszyscy, którzy posiadają telewizor lub dekoder w standardzie DVB-T.
Przypominamy że, od września 2019 roku mieszkańcy stolicy mogą oglądać kanał Polsat News. Spółka udostępniła sygnał kanału informacyjnego za darmo w ramach testów telewizji hybrydowej.
Telewizja hybrydowa umożliwia dostęp do szeregu interaktywnych usług, takich jak: VOD, Catch Up TV (powtórek programów), serwisów wideo, zaawansowanego teletekstu z materiałami graficznymi i wideo, internetowych serwisów informacyjnych oraz sportowych ze statystykami meczów na żywo. Pozwala też na wyświetlanie interaktywnych reklam dopasowanych do widza.

Żałoba w Policji: wrzątek zalał kojec. Przejmujące zdjęcia poległych psówŻałoba w Policji: wrzątek zalał kojec. Przejmujące zdjęcia poległych psówCzytaj dalej

Jak odbierać Polsat Film za darmo?

Aby odbierać Polsat Film za darmo w Warszawie wystarczy mieć telewizor lub dekoder obsługujący naziemną telewizję cyfrową oraz antenę.
Jeśli do tej pory korzystaliśmy z telewizji naziemnej wystarczy od nowa wyszukać kanały.
Niektóre telewizory automatycznie znajdą nowy program.
Jeżeli telewizor nie zostanie przestrojony, nadal będzie możliwość oglądania Polsat News, ale bez możliwości odbioru Polsat Film.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia
  3. Policja godnie pożegna tragicznie zmarłe psy. "Czworonożni funkcjonariusze" będą skremowani
  4. Akcja straży w parku Moczydło. Łabędź zaplątał się w linkę wędkarską
  5. Komunikacja miejska w Warszawie ma więcej pasażerów. Padł rekord
  6. Powalone drzewa, zerwane linie energetyczne, uszkodzone budynki. 100 interwencji straży na Mazowszu
Ulica Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Trzaskowski wystąpi by powstałaUlica Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Trzaskowski wystąpi by powstałaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News