Nowy bio market wchodzi do Warszawy. Będzie czynny w niedziele niehandlowe

Autor redakcja Wawa Info - 5 Lutego 2020
Sklep BIO Family w WarszawieŹródło: Pixabay

W Warszawie powstał pierwszy sklep sieci Bio Family, która w swojej ofercie posiada ekologiczną żywność, kosmetyki i środki czystości.

W stolicy pojawia się coraz więcej sklepów ze zdrową, ekologiczną żywnością. Mieszkańcy mają coraz większy wybór, a punkty z ekologiczną żywnością cieszą się coraz większą popularnością.

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi sieć sklepów Bio Family. To nowoczesna polska sieć supermarketów z ekologiczną żywnością, kosmetykami i środkami czystości. Jak informują przedstawiciele sieci - wszystkie produkty, które znajdziemy w sklepie są certyfikowane. W Bio Family kupimy m.in. świeże mięso i wędliny, ser i nabiały, owoce i warzywa, pieczywo, oraz kawy i herbaty. Oczywiście nie mogło zabraknąć produktów bezglutenowych, bez laktozy i wegańskich.

Pierwszy sklep otwarty na Sadybie

Bio Family otworzył swój szósty supermarket w Polsce na Sadybie przy ulicy Powińskiej 42. Jest to pierwszy supermarket tej sieci w Warszawie. Zakupy zrobimy całodobowo również w niedziele niehandlowe. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowych technologii, które pozwalają na zautomatyzowanie procesu zakupów i wyeliminowanie obecności człowieka. Aby zrobić zakupy w niedzielę niehandlową lub w nocy, należy pobrać na smartfon aplikację Bio Family z Google Play lub App Store. Aplikacja służy jako wirtualny klucz do drzwi supermarketu.

BIO Family - godziny otwarcia

Zakupy można zrobić także w sposób tradycyjny w godzinach pracy doradców klienta. Wtedy drzwi do sklepu są normalnie otwarte. Doradcy pracują od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 22.00, w soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe - od 10.00 do 20.00.

Następny artykuł