Nietrzeźwy jechał traktorem. Zatrzymał się na środku drogi, żeby porozmawiać

Autor Alicja Guz - 27 Maja 2020
zatrzymany traktorzystaŹródło: KPP w Otwocku

Nietrzeźwy 56-latek zostawił traktor na środku drogi powiatowej w rejonie Teresina i poszedł porozmawiać. Policjantom przyznał się, że pił alkohol i jechał do lasu. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Niecodzienny widok na drodze

Podczas patrolu drogi krajowej nr 50 i terenu gminy policjanci z otwockiej drogówki zauważyli pozostawiony na środku drogi powiatowej w rejonie Teresina traktor z przyczepką. W pobliżu był również kierowca pojazdu, który prowadził ożywioną rozmowę z mężczyznami, których spotkał. - Wystarczyło badanie alkomatem, aby wynik dał odpowiedź na pytanie, co tak sprawiło, że dyskusja na drodze była tak ożywiona - informuje nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku. - Urządzenie pokazało, że kontrolowany 56-latek z powiatu mińskiego miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu - dodaje.

Dzisiaj grzeje:
1. Koniec obowiązku noszenia maseczek. Rząd właśnie zniósł kolejne obostrzenia, co się zmieni?

Szczery traktorzysta

Jak podaje policja, zapytany o spożywany alkohol traktorzysta szczerze przyznał się do picia wódki oraz tego, że po spożyciu ruszył wykonywać prace traktorem do lasu. - Mundurowi sporządzili następnie dokumentację, a ciągnik przekazali innej osobie - podaje nadkom. Daniel Niezdropa. 56-latkowi grozi utrata uprawnień, kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do 2 lat.

Ważna decyzja właścicieli kin. Wiele z nich nie otworzy się 6 czerwca. Wiemy, któreWażna decyzja właścicieli kin. Wiele z nich nie otworzy się 6 czerwca. Wiemy, któreCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczęśliwa Anna Mucha pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani są uradowani
  2. Premier przekazał fantastyczne wieści. Jest decyzja w sprawie powrotu kibiców na polskie stadiony, znamy szczegóły
  3. Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu
  4. Dachowanie na Mokotowie. Jedna osoba ranna, drugi kierowca uciekł
  5. Będą duże zmiany w robieniu zakupów. Wielu się ucieszy, co dokładnie się zmieni?
  6. Bardzo niepokojące dane wreszcie ujawnione. Dwa nowe ogniska wirusa w tym samym mieście, padł przykry rekord
Lidl pilnie wycofuje ze sprzedaży popularne chipsy. Już je kupiłeś? Przeczytaj ważny komunikatLidl pilnie wycofuje ze sprzedaży popularne chipsy. Już je kupiłeś? Przeczytaj ważny komunikatCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News