Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

Autor Mateusz Dolak - 21 Lutego 2020
Jasnowidz JackowskiŹródło: Grzegorz Gołębiowski - Own work, CC BY-SA 4.0

Słynny jasnowidz z Człuchowa przepowiedział co może wydarzyć się w przyszłości w Warszawie. W rozmowie z portalem se.pl, ostrzegł, że w lecie dojdzie do groźnego pożaru.

- Kojarzy mi się, że może dojść do jakiego pożaru w wieżowcu. Nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku - stwierdził tajemniczo w wywiadzie dla se.pl Krzysztof Jackowski.
Wierzycie w jego przepowiednie? Dajcie znać w komentarzu na Facebooku. A może Jasnowidz zapowiada, że czeka nas powtórka z wydarzeń w 2019 roku? Przypomnijmy, że w czerwcu doszło do pożaru w centrum Warszawy. Ogień wybuchł w piątek wieczorem w budowanym wówczas wieżowcu Warsaw Hub. Płomienie pojawiły się na 25. kondygnacji i szybko przeniosły się na kolejne piętra. Akcja strażaków trwała całą noc. Pożar gasiło 35 jednostek z Warszawy i Mazowsza.

Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejTłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach
  2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała dramatyczne nagranie
  3. Kolejny sklep Tesco zniknie z Warszawy. UOKiK wydał zgodę na przejęcie
  4. Zabójstwo na Bielanach. Policja zatrzymała partnerkę ofiary
  5. Książki i rzeczy powstańca wyrzucone na śmietnik. Dwie wersje wydarzeń
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach
Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News