Nie żyje polski youtuber. Młodzi ludzie go uwielbiali

Autor - 14 Maja 2020
nie żyjeŹródło: Pixabay.com

Nie żyje Antoni Cholewa-Huczyński, najstarszy polski youtuber. Jako "Dziarski Dziadek" podbił serca młodych internautów. Był zasłużonym dla kraju działaczem i lekarzem weterynarii. Podczas Powstania Warszawskiego walczył w Puszczy Kampinoskiej w oddziale partyzanckim Armii Krajowej. Informację o jego śmierci przekazał Urząd Miasta Legionowo. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

"Dziarski Dziadek"

O byłym partyzancie zrobiło się głośno za sprawą nagrywanych przez niego materiałów wideo, które publikował za pomocą serwisu YouTube. Dzielił się w nich swoimi sposobami na długowieczność, refleksjami na temat świata i życia oraz opowieściami z czasów wojny.

Sposoby na długowieczność i szczęście

Swoje wypowiedzi często kierował do ludzi młodych. W filmie nagranym pod koniec grudnia zeszłego roku zapewniał, że jest w dobrej kondycji. - Chciałbym wam powiedzieć, że ja, jako 98-latek mimo wszystko czuję się nadzwyczaj jeszcze dobrze. - powiedział. - Chciałbym wam też przekazać, że wielką wartością człowieka jest życie. Nie tylko życie, ale długie życie jest wielką wartością. (...) Ta długowieczność pozwala przekazać inteligentnemu człowiekowi wiele wartości, wiele cennych uwag. - zauważał.

Dzisiaj grzeje:
1. Dramatyczna akcja służb w Parku Skaryszewskim. Strażnik miejski uratował tonącego łosia
2. Jaki majątek ma Rafał Trzaskowski? Kandydat na prezydenta ujawnił źródła dochodów

Był mieszkańcem Legionowa

O jego śmierci poinformował w czwartek Urząd Miasta Legionowo. Władze oddały cześć jego pamięci jako zasłużonemu mieszkańcowi miasta.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukryty
  2. Smutna informacja pogrążyła miliony Polaków. Nie żyje Henryk Jaskuła
  3. Dramatyczna akcja służb w Parku Skaryszewskim. Strażnik miejski uratował tonącego łosia
  4. Akcja służb na Gocławiu. Co się dzieje?
  5. Przekręt w Rossmanie. Klient wykorzystywał kasy samoobsługowe
  6. Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środka
Smutna wiadomość, nie żyje osiemnastolatka. Zmarła na COVID-19Smutna wiadomość, nie żyje osiemnastolatka. Zmarła na COVID-19Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News