Tragiczne doniesienia z Mazowsza. Nie żyje. Pogotowie nie mogło więcej zrobić

Autor Aleksandra Olbryt - 13 Sierpnia 2020
Z OSTATNIEJ CHWILIŹródło: wawainfo

Nie żyje starsza kobieta potrącona na Mazowszu. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. - Zgłoszenie wpłynęło do nas o 16:20. 76-letnia piesza została potrącona przez 33-letnią kobietę kierującą samochodem osobowym marki Audi.

Nie żyje 76-latka

Nie żyje starsza kobieta. Do śmierci doszło w wyniku potrącenia przez samochód osobowy. - Tragiczne zdarzenie miało miejsce na terenie wsi Nowy Błędów (gm. Błędów, pow. grójecki) około godz. 16:20. 76-letnia kobieta została potrącona przez 33-latkę kierującą audi. 33-latka została poddana testowi na obecność alkoholu, który potwierdził jej trzeźwość. Starsza pani niestety poniosła śmierć na miejscu - relacjonowała kom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Dzisiaj grzeje:
1. Rafał Trzaskowski nie mógł dłużej zwlekać. Nikt się nie spodziewał takiej decyzji
2. Waloryzacja emerytur 2021 z nową prognozą. Znamy już wstępną stopę podwyżek, wielu się ucieszy

Nieznane przyczyny tragedii

- Na miejscu zdarzenia pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Dopiero w dalszym toku postępowania będziemy mogli powiedzieć więcej na temat okoliczności wypadku - dodała komisarz Wójcik. - Z naszej strony apel o ostrożność do pieszych i kierowców, szczególnie teraz, gdy przez upały jesteśmy wszyscy zmęczeni i rozkojarzeni. Apelujemy o rozwagę i czujność, zarówno do pieszych, jak i kierowców - podkreśliła. Na miejscu tragedii nie występują w tej chwili żadne utrudnienia w ruchu.

Dramatyczny wypadek w Warszawie. Dwoje dzieci w szpitaluDramatyczny wypadek w Warszawie. Dwoje dzieci w szpitaluCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorąco
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Właśnie wydano nowe rekomendacje dla wszystkich Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Pilne ostrzeżenie, nie kupujcie popularnego produktu. Jego spożycie grozi poważną chorobą
  5. Żarty się skończyły, warszawiacy nie wejdą do sklepu jak do tej pory. Jest oficjalne stanowisko
  6. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość
Kierowcy, skończyło się. Właśnie ruszyły testy nowoczesnego fotoradaru, urządzenie ma niesamowite możliwości.Kierowcy, skończyło się. Właśnie ruszyły testy nowoczesnego fotoradaru, urządzenie ma niesamowite możliwości.Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News