Dramatyczne doniesienia znad morza. Ciało dryfowało w wodzie. 19-latek z Mazowsza nie żyje

Autor Karolina Kraushar - 31 Sierpnia 2020
Nie żyje turysta z MazowszaŹródło: Pixabay

Nie żyje młody mężczyzna. Dryfujące przy brzegu morza ciało zauważył przechodzień w miejscowości Mielenko. Według wstępnych ustaleń policji w Koszalinie najprawdopodobniej były to zwłoki 19-letniego turysty z województwa mazowieckiego, który w ubiegły piątek utonął w Bałtyku.

Nie żyje turysta z Mazowsza

Nie żyje 19-latek, który w piątek tonął w Morzu Bałtyckim. Młody mężczyzna spędzał czas na niestrzeżonej plaży wraz ze swoimi znajomymi. Miejsce, w którym się znajdowali, było oddalone od najbliższego stanowiska ratowników około 300 metrów. Tonącego kolegę próbowali ratować przebywający z nim znajomi. Niestety nie udało im się wyciągnąć z wody 19-latka.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczne
2. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

Zwłoki odkrył przechodzień

Ciało młodego mężczyzny z Mazowsza zostało odkryte na plaży w Mielenku. Spacerujący brzegiem morza dostrzegł dryfujące przy brzegu zwłoki, które najprawdopodobniej należą do 19-latka. Około godziny 13.00 na miejscu zdarzenia pojawiła się policja.

Nie żyje 19-latek z Mazowsza

- Najprawdopodobniej znalezione zwłoki należą do 19-latka z Mazowsza, który tonął w piątek w Bałtyku - powiedziała portalowi rmf24.pl kom. Kosiec z Komendy Powiatowej Policji w Koszalinie. Jak przekazała funkcjonariuszka, konieczne będzie potwierdzenie tożsamości zmarłego. Na miejscu zdarzenia policji pod okiem prokuratury prowadziła czynności wyjaśniające.

Złe warunki atmosferyczne przeszkodziły ratownikom

Jak informuje portal rmf24.pl Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego o godzinie 13.45 otrzymali zgłoszenie o tonącym w morzu na wysokości Mielenka mężczyźnie. W akcji ratowniczej wzięła udział m.in. specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego ze straży pożarnej w Koszalinie. Przez złe warunki atmosferyczne, jakie panowały w piątek, po trzech godzinach akcja poszukiwawcza musiała zostać przerwana.

Kto powinien decydować o powrocie dzieci do szkoły? Zdania są podzieloneKto powinien decydować o powrocie dzieci do szkoły? Zdania są podzieloneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda Pytanie na śniadanie z dnia na dzień straciła pracę. Jest niespodziewany komentarz, może namieszać
  2. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze
  3. Pilny apel do wszystkich warszawiaków. Chodzi o wodę, jest źle
  4. GIS wycofuje popularne chipsy. Wydano pilny komunikat
  5. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało właśnie pilny alert. Nie chodzi o pogodę, sprawa jest poważniejsza
  6. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
GIS wycofuje popularne chipsy. Wydano pilny komunikatGIS wycofuje popularne chipsy. Wydano pilny komunikatCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News