Policja przekazała tragiczne wieści. Do ostatniej chwili mieli nadzieje, wydarzyła się tragedia

Autor Julian Bakuła - 28 Października 2020
Nie żyje 63-letni Stefan K.Źródło: policja.pl

Ciechanowska policja przekazała tragiczne wieści: nie żyje zaginiony 20 października 63-letni Stefan K. Funkcjonariusze odnaleźli zwłoki poszukiwanego od kilku dni mężczyzny.

Samochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajemSamochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajemCzytaj dalej

Nie żyje 63-letni mężczyzna

Policja z Ciechanowa poinformowała, że nie żyje 63-letni Stefan K., w związku z czym odwołane zostają prowadzone w ostatnich dniach poszukiwania mężczyzny uznawanego za zaginionego.

"Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie odwołuje poszukiwania za zaginionym 63 - letnim Stefanem K. W dniu dzisiejszym ( 28.10.) policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odnaleźli ciało mężczyzny. Policja dziękują wszystkim osobom, które brały udział w poszukiwaniach zaginionego" - poinformowała podkom. Bożena Kuklak z komendy powiatowej policji w Legionowie.

Komentarze

Pod wpisem policji informującym o tragicznym wyniku poszukiwań zaginionego od 20 października 63-letniego Stefana K. pojawiły się komentarze, z których wyczytać można pretensje czy sugestie niewystarczającego zaangażowania funkcjonariuszy w poszukiwania mężczyzny.

"Wstyd i hańba, że policja wypisuje takie brednie. Wy dziękujcie wszystkim osobom, które brały udział w poszukiwaniach? A Wy jak szukaliście? Zasada „wyjdzie i wróci” w tym przypadku Wam się nie sprawdziła - czytamy w jednym z komentarzy. "Odwołuje poszukiwania? A szukali w ogòle..żenady ciąg dalszy...to rodzina może być wdzięczna, że ludzie bezinteresownie angażowali się w poszukiwaniu, bo tylko na nich mogliśmy liczyć" - odpowiada inna osoba.

Dzisiaj grzeje:
1. Samochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajem
2. Niestety, stało się. Granica z Polską zamknięta, przejazd tylko w 2 szczególnych przypadkach
3.Jest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziła

Cała Warszawa protestuje. Kobiety, taksówkarze i rolnicy. Odpalili race, chcą zablokować SejmCała Warszawa protestuje. Kobiety, taksówkarze i rolnicy. Odpalili race, chcą zablokować SejmCzytaj dalej

Ostatni raz widziano go tydzień temu. Nie żyje

Informacje o zaginięciu 63-letniego mężczyzny pojawiły się 21 października. "Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną w dniu wczorajszym o godz. 7:15. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. W chwili zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w bluzę dresową koloru granatowego, kamizelkę puchową pikowaną koloru ciemny granat, spodnie ciemne, buty sportowe z granatowo bordowymi wstawkami" - informowała wtedy policja z Legionowa.

Podano także rysopis zaginionego Stefana K. 63-latek miał 175 cm wzrostu, był szczupły, miał krótkie, siwe włosy i szaro-niebieskie oczy. "W chwili zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w bluzę dresową koloru granatowego, kamizelkę puchową pikowaną koloru ciemny granat, spodnie ciemne, buty sportowe z granatowo bordowymi wstawkami" - można było przeczytać w komunikacie policji.

Zaginiony mężczyzna cierpiał na afazję

Z komunikatu policji można było również dowiedzieć się o problemach zdrowotnych zaginionego mężczyzny. "Mężczyzna ma zaniki pamięci, lekko kuleje, ma problemy z mową -cierpi na afazję, powinien zażywać leki" - podawała KPP w Ciechanowie.

Policja apelowała zarazem o pomoc w poszukiwaniach. "Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 703 12 00 lub 112 albo najbliższą jednostką Policji" - brzmiał komunikat. Poszukiwania zakończyły się jednak w środę odnalezieniem zwłok mężczyzny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Jest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziłaJest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziłaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawie 500 księży w mundurówce. Średnio zarabiają po kilka tysięcy złotych
  2. Pijany kierowca ciężarówki w Lubinie. Jest nagranie
  3. Rozwścieczeni rolnicy ruszyli na Warszawę. Blokują ronda, centrum jest zablokowane
  4. Cała Warszawa protestuje. Kobiety, taksówkarze i rolnicy. Odpalili race, chcą zablokować Sejm
  5. Rafał Trzaskowski podjął pilną decyzję. Tramwaje i autobusy w Warszawie będą oflagowane
  6. Washington Post: otrzymał 27 ciosów nożem, bo poprosił o założenie maseczek
  7. Tomasz Smokowski ostro o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa przed tysiącami Polaków, "że Ci nie wstyd" (FOTO)

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News