Smutna informacja obiegła media. Nie żyje legendarny muzyk zespołu Dżem

Autor Karolina Kraushar - 28 Lipca 2020
Nie żyje Michał Giercuszkiewicz Był perkusistą DżemuŹródło: Pixabay

Nie żyje Michał Giercuszkiewicz. Jeden z najwybitniejszych polskich muzyków bluesowych zmarł w poniedziałek 27 lipca. Był perkusistą zespołu Dżem, Apogeum, Kwadrat oraz Bezdomne Psy. Od 2003 roku był związany z zespołem Śląska Grupa Bluesowa. Smutna wiadomość o śmierci legendarnego muzyka przekazali muzycy Śląskiej Grupy Bluesowej.

Nie żyje Michał Giercuszkiewicz

Nie żyje Michał Giercuszkiewicz. Od 1981 roku do 1986 był perkusistą zespołu Dżem. Przez wiele lat przyjaźnił się z Ryszardem Riedlem. Jak przypomniał portal Onet, muzyk nie ukrywał, że z Riedlem łączyła go nie tylko miłość do muzyki, ale także uzależnienie, z którego jak mówił Giercuszkiewicz, nie udało mu się wyciągnąć przyjaciela.

Dzisiaj grzeje:
1. Wielkie kontrole policyjne na weselach? Poznaliśmy prawdę, nikt o niej głośno nie mówił
2. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
3. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem

Michał Giercuszkiewicz zamieszkał na tratwie

Michał Giercuszkiewicz przeżył dwie ogromne tragedie śmierć matki oraz przyjaciela Riedla. To właśnie te wydarzenia spowodowały, że perkusista postanowił zamieszkać w swoim domu-tratwie w Zatoce Teleśnickiej. Spędził w nim 24 lata. Od 1996 roku, aż do śmierci.

Legendarny perkusista nie żyje

Po rozstaniu z zespołem Dżem perkusista związany był między innymi z zespołem bluesowy Śląska Grupa Bluesowa, której był członkiem od 2003 roku. Michał Giercuszkiewicz ma na swoim koncie również współpracę z grupą Cree, której wokalistą jest Sebastian Riedel, syn Ryszarda. W ostatnim czasie perkusista pracował nad płytą "Wolność".

Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat
  3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje
  4. Smutna informacja obiegła media. Nie żyje legendarny muzyk zespołu Dżem
  5. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  6. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
  7. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra
Ogromna tragedia na wakacjach w Polsce. Nie żyją, nic nie dało się zrobićOgromna tragedia na wakacjach w Polsce. Nie żyją, nic nie dało się zrobićCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News