Nie żyje były redaktor naczelny Polskiego Radia. Trzy tygodnie leżał pod respiratorem, przegrał walkę z chorobą

Autor Kamil Matuszak - 23 Listopada 2020
Nie żyje Tomasz KucŹródło: pixabay.com/users/263582-263582/

Nie żyje Tomasz Kuc. Dziennikarz związany z Polskim Radiem24, a także Radiem RDC był zakażony koronawirusem. W ostatnich tygodniach stan jego zdrowia drastycznie się pogorszył. Miał 58 lat.

Jutro szykujcie się na kompletny paraliż. Punkt 16 wyjadą na ulice, chcą zablokować wszystkoJutro szykujcie się na kompletny paraliż. Punkt 16 wyjadą na ulice, chcą zablokować wszystkoCzytaj dalej

Nie żyje Tomasz Kuc

Tomasz Kuc przebywał w szpitalu z powodu pogarszającego się zdrowia. Okazało się, że dziennikarz zakażony był koronawirusem.

Kuc przegrał walkę z chorobą, a jego stan w ostatnim czasie był bardzo zły - przy ostatnie tygodnie życia spędził podłączony do respiratora. Lekarzom nie udało się zrobić nic, aby poprawić jego położenie.

O śmierci dziennikarze poinformowali harcerze z ZHP Chorągiew Białostocka, gdzie ciągle się udzielał. Smutną wiadomość przekazało również radio RDC, z którym Tomasz Kuc miał wkrótce rozpocząć współpracę.

Dzisiaj grzeje:
1. Jutro szykujcie się na kompletny paraliż. Punkt 16 wyjadą na ulice, chcą zablokować wszystko
2. Skąpy strój byłej gwiazdy TVP przykuł wzrok fanów. Pracuje w egzotycznym miejscu, idealnym, gdy do Polski idzie zima
3. Nowy rozkład jazdy PKP. Pociągi w Warszawie pojadą z innych stacji

Nowy rozkład jazdy PKP. Pociągi w Warszawie pojadą z innych stacjiNowy rozkład jazdy PKP. Pociągi w Warszawie pojadą z innych stacjiCzytaj dalej

Bliscy i współpracownicy poinformowali o śmierci

- Z żalem informujemy, że na Wieczną Wartę odszedł instruktor naszej Chorągwi, który piastował m.in. funkcje p.o. Komendanta Chorągwi, Przewodniczącego Chorągwianego Sądu Harcerskiego, członka Komendy Chorągwi oraz Rady Chorągwi a obecny wiceprzewodniczący Chorągwianego Sądu Harcerskiego hm. Tomasz Kuc - przekazali harcerze.

Pod wpisem zamieszczonym przez Chorągiew Białostocką pojawiło się wiele słów wsparcia dla rodziny oraz bliskich zmarłego dziennikarza.

Polskie Radio RDC zamieściło natomiast wiadomość: Po trzech tygodniach pod respiratorem, dziś przegrał walkę z koronawirusem Tomasz Kuc, były dziennikarz Radia Kielce i były prezes Radia Olsztyn. Do niedawna był dyrektorem redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24.

Tomasz Kuc od ponad 30 lat pracował jako dziennikarz

Tomasz Kuc był związany z mediami publicznymi od ponad 30 lat. Pracował m.in. w Telewizji Polskiej, a także z TVP Info. Tworzył wiele programów o tematyce religijnej - były to przede wszystkim reportaże.

W latach kolejnych zajął stanowisko prezesa Radia Olsztyn, a od 2016 do kwietnia 2017 roku był dyrektorem oraz redaktorem naczelnym Polskiego Radia24. Już niedługo miał rozpocząć pracę w mazowieckim radiu RDC.

Właśnie wprowadzili nowy zakaz. Za jego złamanie zapłacisz nawet 5 tysięcy złotychWłaśnie wprowadzili nowy zakaz. Za jego złamanie zapłacisz nawet 5 tysięcy złotychCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najczęstsze objawy chorób wątroby. Nie wolno ich bagatelizować
  2. Pracował w pogotowiu i podawał się za ratownika. Jeździł karetką... bez prawa jazdy
  3. Właśnie wprowadzili nowy zakaz. Za jego złamanie zapłacisz nawet 5 tysięcy złotych
  4. Ewakuacja na Mazowszu, zamknięte urzędy i szkoła. Nikt nie może się zbliżyć, policja szczelnie otoczyła teren
  5. Polski Samochód Elektryczny wjechał na Południową Obwodnicę Warszawy. Jest prawie gotowa, wkrótce otwarcie
  6. Mamy potwierdzenie, od 5 grudnia wielka zmiana dla milionów dorosłych Polaków. Trzeba wiedzieć
  7. Nie tylko Boże Narodzenie do pięciu osób. Rząd ukradkiem obwarował przepisami także inne święto

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News