78-letnia kobieta umarła podczas rozprawy w sądzie. W trakcie przesłuchania nagle osunęła się i upadła

Autor Natalia Godek - 18 Grudnia 2020
Sala sądowaŹródło: East News

78-letnia kobieta zmarła podczas rozprawy sądowej. Sprawa toczyła się o podział majątku. Podczas odpowiadania na pytania kobieta upadła. Po przybyciu na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Śmierć na sali sądowej

W środę (16.12) w Sądzie Rejonowym w Garwolinie około godziny 14.00 doszło do zgonu kobiety. Denatka miała 78-lat i uczestniczyła w rozprawie jako świadek. Podczas odpowiedzi na pytania kobieta osunęła się i upadła.

Po zasłabnięciu kobiety bardzo szybko wezwano pomoc. Jednak przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. - Zmarła była mieszkanką powiatu garwolińskiego – poinformował asp. szt. Marek Kapusta z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Jak podaje portal egarwolin.pl, zdarzenie miało miejsce w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego. Sprawa, w której zeznawała kobieta, toczyła się o podział majątku. Policja nie prowadzi postępowania w sprawie zgonu kobiety.

Awantura wśród sprzedawców choinek. Jeden z nich użył piły motorowejAwantura wśród sprzedawców choinek. Jeden z nich użył piły motorowejCzytaj dalej

źródło: wawainfo.pl, egarwolin.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News