Potwierdziły się najgorsze obawy. Właśnie podano informacje, niestety nie żyje

Autor Karolina Kraushar - 11 Sierpnia 2020
Nie żyje, reanimacja nie przywróciła funkcji życiowychŹródło: Pixabay

Nie żyje kobieta, która w poniedziałek została znaleziona nieprzytomna przez członków swojej rodziny. Policja nie wyklucza, że do śmierci 49-latki mogły przyczynić się osoby trzecie. Zmarła miała na ciele rany i ślady uszkodzenia. Policja prowadzi śledztwo, które wyjaśni przyczyny i okoliczności jej śmierci.

Nie żyje, reanimacja nie przywróciła funkcji życiowych

Nie żyje mieszkanka miejscowości Wólka Czarnogłowska znajdującej się w gminie Dobre, w powiecie mińskim. Nieprzytomną kobietę w miejscu jej zamieszkania znalazła rodzina, która niezwłocznie wezwała pogotowie ratunkowe. - Mimo reanimacji 49-latka zmarła - potwierdził starszy aspirant Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Dzisiaj grzeje:
1. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne, nagłe ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Nie chodzi o koronawirusa
2. Zakaz handlu nie tylko w niedzielę. W najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupów

Działania policji

Funkcjonariusze od godziny 19.30 prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. - Oprócz policji obecny był także technik kryminalistyki oraz pies tropiący - przekazał aspirant Marcin Zagórski. Mundurowi zabezpieczyli ślady, a komendant powołał grupę dochodzeniowo-śledczą, która ma zatrzymać osoby zamieszane w sprawę.

49-latka nie żyje

Jak udało nam się dowiedzieć, na ciele kobiety ujawniono ślady uszkodzenia oraz rany. Prokuratura Rejonowa w Mińsku Mazowieckim zleciła sekcję zwłok 49-latki. Policja ustala okoliczności zdarzenia oraz prowadzi działania mające na celu zatrzymanie osoby, które mogą mieć związek ze zdarzeniem - wyjaśnił aspirant Zagórski.

Skandal. Nie mieści się w głowie, do czego doszło po chrzcie, rodzice zdruzgotaniSkandal. Nie mieści się w głowie, do czego doszło po chrzcie, rodzice zdruzgotaniCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała Biedronka musiała zostać zamknięta. Trudna sytuacja pracowników
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Niebywałe, policja przerwała milczenie. Jest inaczej niż wszyscy myśleli
  4. Potwierdziły się najgorsze obawy. Właśnie podano informacje, niestety nie żyje
  5. Skandal. Nie mieści się w głowie, do czego doszło po chrzcie, rodzice zdruzgotani
  6. TVP przekazało tragiczne informacje. Ciężko uwierzyć, że nie żyje
W warszawskim szpitalu rodzą się W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News