Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, właśnie przekazano smutne informacje, nie żyje

Autor - 10 Sierpnia 2020
Nie żyje mężczyznaŹródło: Nowodworskie WOPR

Nie żyje mężczyzna. W poniedziałek nad ranem w niewielkim akwenie zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pojawiła się straż pożarna, policja oraz załoga Nowodworskiego WOPR. Prokuratura w Nowym Dworze Mazowieckim skierowała odłowione ciało na sekcję.

Nie żyje mężczyzna

Nie żyje mężczyzna. Na brzegu niewielkiego zbiornika wodnego w miejscowości Nowa Mała Wieś została pozostawiona odzież. Zaniepokojony tym widokiem właściciel posesji znajdującej się w pobliżu postanowił powiadomić o sprawie służby. Przed godziną 8.00 na miejscu zjawiły się służby, które rozpoczęły poszukiwania mężczyzny. Po przeczesaniu dna stawu odnaleziono ciało. Wiele osób zaangażowanych w poszukiwania zaginionego miało nadzieję na inny finał sprawy.

WOPR

Dzisiaj grzeje:
1. Poważy wypadek na Mazowszu. Dwoje dzieci w szpitalu
2. Poważna awaria w popularnym banku. Tysiące Polaków odciętych od usług

WOPR na miejscu zdarzenia

Chwilę po godzinie 8.00 służbom udało się odnaleźć ciało mężczyzny. - Prokuratura w Nowym Dworze Mazowieckim zleciła skierowanie odnalezionych zwłok na sekcję - przekazała st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Rafał Trzaskowski zdecydował. Warszawa uhonoruje ważne wydarzenieRafał Trzaskowski zdecydował. Warszawa uhonoruje ważne wydarzenieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Juror "X Factor" miał wypadek. Gwiazdor przeszedł operację
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Ważny komunikat GIS. Każdy powinien przestrzegać tych zaleceń, mogą uratować życie
  4. Niecodzienne widowisko na Wisłostradzie. Tego warszawiacy się nie spodziewali
  5. IMGW ostrzega, burze nadciągają nad Mazowsze. Będzie gorąco i niebezpiecznie
  6. Groźny wypadek Andrzeja Dudy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły sieć
W szpitalu doszło do pomyłki. Przez ponad 30 lat wychowywali nie swoje dzieckoW szpitalu doszło do pomyłki. Przez ponad 30 lat wychowywali nie swoje dzieckoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News