Patrycja nie żyje, jej partner zrobił jej niesłychaną krzywdę. Na jaw właśnie wyszły porażające fakty

Autor - 8 Września 2020
Nie żyje PatrycjaŹródło: facebook

Nie żyje 29-letnia Patrycja, kobieta zmarła w wyniku wypadku drogowego. Początkowo jej 33-letni partner przekazał śledczym, że została potrącona przez pirata drogowego poruszającego się czarnym BMW. Prawda okazała się jednak całkowicie inna. Według ustaleń śledczych historia, która przedstawił, nie jest prawdziwa. Tomasz S., partner kobiety usłyszał właśnie zarzuty.

Nie żyje Patrycja

29-latka 28 lipca około północy została potrącona na ul. Wiązowskiej w Otwocku. Jako pierwszy o tragicznym zdarzeniu poinformował portal Linia Otwocka.Dziennikarzom udało się nawet porozmawiać z 33-letnim partnerem zmarłej kobiety, który zapewniał o swojej wielkiej miłości do 29-latki. Podkreślał również, że sprawcą wypadku był kierowca czarnego BMW, który uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna apelował także o pomoc w poszukiwaniu rzekomego sprawcy.

Dzisiaj grzeje:
1.Ważna zmiana w związku z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło

2. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób

Kobieta zmarła w szpitalu

Patrycja zmarła w szpitalu kilka dni później. - Ten pirat przejechał po niej i uciekł z miejsca zdarzenia jak tchórz, nie udzielając jej pomocy! Moja kochana Patrycja zmarła w sobotę rano w szpitalu - przekazał portalowi partner zmarłej kobiety. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kierowcy czarnego BMW.

To nie był zwykły wypadek

Brat tragicznie zmarłej kobiety przeczuwał, że to nie był zwyczajny wypadek. - Przejechali samochodem po mojej siostrze nie jeden raz, dlatego Patrycja miała połamane nogi, miednicę i liczne obrażenia wewnętrzne - zauważył brat zmarłej Patrycji w rozmowie z Linią Otwocką.

Policjanci odkryli prawdę

Choć nie było to łatwe, funkcjonariuszom udało się odkryć prawdę o tragicznym zdarzeniu. Okazało się, że najprawdopodobniej za śmierć kobiety odpowiada Tomasz S., partner Patrycji. - Efektem policyjnych czynności realizowanych pod nadzorem prokuratora było obalenie wersji z BMW i ustalenie, że to inny pojazd brał udział w tym zdarzeniu. Samochód ten został ustalony i zabezpieczony - wyjaśniła nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku.

Dziennikarze zapytali Sasina o Centralny Port Komunikacyjny. Padła konkretna data kiedy zostanie oddany do użytkuDziennikarze zapytali Sasina o Centralny Port Komunikacyjny. Padła konkretna data kiedy zostanie oddany do użytkuCzytaj dalej

Mężczyzna został zatrzymany

33-latek został zatrzymany przez śledczych i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku śmiertelnego pod wpływem alkoholu oraz zarzut składania fałszywych zeznań. Grozi mu teraz do ośmiu lat więzienia. Mężczyzna przebywa w areszcie, gdzie będzie czekać na proces. Za swoje czyny odpowie również 39-letnia Iwona S., znajoma Tomasza S., która - zdaniem śledczych - pomogła mu w popełnieniu zabójstwa.

Kobieta usłyszała zarzuty

39-letnia kobieta usłyszała już zarzut utrudniania postępowania karnego poprzez usuwanie dowodów. Kobieta odpowie przed sądem również za to, że nie udzieliła Patrycji pomocy. Grozi jej do pięciu lat więzienia. Możliwe, że w dalszym toku sprawy kwalifikacja czynu ulegnie zmianie, wtedy mężczyznę czeka surowszy wyrok.

Robotnicy przebili rurę z gazem. Ogromna ewakuacja szkoły, strażacy zamknęli uliceRobotnicy przebili rurę z gazem. Ogromna ewakuacja szkoły, strażacy zamknęli uliceCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt się nie spodziewał. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim właśnie wyciekło do sieci, osłupiające
  2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  3. Kobieta zostawiła torebkę na bulwarach. Strażnicy miejscy zajrzeli do środka. "Zestaw" zaskoczył funkcjonariuszy
  4. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Jedzenie z Biedronki, Lidla, McDonald's, Selgrosa i Intermarché z salmonellą
  5. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  6. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba
Niewybuch przed klatką, ludzie musieli opuścić mieszkania. Saperzy jadą na miejsce, trwa ewakuacjaNiewybuch przed klatką, ludzie musieli opuścić mieszkania. Saperzy jadą na miejsce, trwa ewakuacjaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News