Ciało odnalezione w Odrze, wszyscy wstrzymali oddech. Czy to zaginiony Maciej Aleksiuk?

Autor Alicja Guz - 3 Października 2020
nie żyje 20-latekŹródło: policja.pl

Nie żyje mężczyzna. Wrocławska policja potwierdza, że dziś przed 11 ujawniono ciało w Odrze. Jednak standardowe procedury nie pozwalają na jednoznaczne wskazanie tożsamości odnalezionej osoby w przeciągu dwóch godzin. Media obiegła jednak informacja, że ciało należy do Macieja Aleksiuka, 20-letniego studenta Głównej Szkoły Pożarniczej w Warszawie. Przypomnijmy, że chłopak zaginął 26 września. Ostatni raz widziano go w klubie X-Demon we Wrocławiu.

Nie żyje mężczyzna - czy to Maciej Aleksiuk?

Nie żyje mężczyzna, ciało wyłowiono z Odry. Czy należy ono do zaginionego 26 września Macieja? Policja nie potwierdza tej informacji. - Ciało ujawniono na brzegu rzeki przed godziną 11. Wiemy, że media błyskawicznie obiegła informacja, jakoby należało ono do zaginionego, ale jest jeszcze stanowczo zbyt wcześnie, byśmy mogli potwierdzić bądź zdementować to stwierdzenie. Na miejscu trwają czynności policji i prokuratury. Będziemy informować o wszystkich ustaleniach - przekazał nam nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Poszukiwany od ubiegłej soboty

20-letni Maciej Aleksiuk jest poszukiwany od soboty 26 września. Jak niedawno pisaliśmy, chłopak ostatni raz widziany był w nocy z soboty na niedzielę około godziny 2:00 po wyjściu z wrocławskiego klubu X-Demon. Kolejnego dnia miał udać się na mecz piłki nożnej, jednak tam nie dotarł, nie kontaktował się z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Dzisiaj grzeje:
1. TVP podpisała porozumienie z Episkopatem. Szykuje się druga Telewizja Trwam?
2. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
3. Sensacyjne wydarzenia na Pradze. Było naprawdę niebezpiecznie

W Odrze ciało, media piszą: to Maciej

Jak podaje portal Gazeta Wrocławska, ciało zostało zauważone przez przypadkowego przechodnia w Odrze na wysokości osiedla Kozanów. Policja i straż pożarna natychmiast ruszyły w okolice ulicy Celtyckiej. O tym, że ciało należy do zaginionego Maćka Aleksiuka poinformował między innymi Krzysztof Rutkowski. Jednak nikt oficjalnie nie potwierdził tych tragicznych wieści. Czekamy więc na komunikat policji i prokuratury.

Pilne ostrzeżenie GIS, nie kupujcie popularnego produktu. Może być niebezpieczny dla zdrowiaPilne ostrzeżenie GIS, nie kupujcie popularnego produktu. Może być niebezpieczny dla zdrowiaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

Tragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluTragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News