Tragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitalu

Autor Aleksandra Olbryt - 1 Października 2020
nie żyjeŹródło: lpr.com.pl

Nie żyje kobieta, która uczestniczyła w zderzeniu czołowym w miejscowości Mszczonów na dawnej drodze krajowej numer 50. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 1 października przed godziną 8:00.

Nie żyje kierująca, dzieci w szpitalu. Dramat w Mszczonowie

Nie żyje kobieta, która na dawnej drodze krajowej 50 (dziś jest to droga gminna), prowadząc samochód osobowy marki Hyundai, zderzyła się czołowo z innym samochodem. Do tragicznego zdarzenia doszło na ulicy Grójeckiej w miejscowości Mszczonów (pow. żyrardowski). - Około godziny 8 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu. Funkcjonariusze szybko dotarli na miejsce. Okazało się, że było to zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych. Kierująca hyundaiem poniosła śmierć na miejscu - przekazała nam sierż. Monika Helińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

W drugim samochodzie - dwoje malutkich dzieci

- W drugim samochodzie podróżowała kobieta wraz ze swoimi dziećmi w wieku trzech i sześciu lat. Cała trójka została przetransportowana do szpitala, w tym jedno z dzieci za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu wypadku prowadzi działania prokurator wraz z biegłym. Nadal trwa usuwanie samochodów, droga pozostaje zablokowana - dodała sierż. Helińska.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News