Z ostatniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez ciepłej wody

Autor Karolina Kraushar - 25 Sierpnia 2020
nie ma ciepłej wodyŹródło: Wikipedia, By Wiesław Z. / fotopolska.eu, CC BY-SA 3.0

Nie ma ciepłej wody w Warszawie. Połowa dzielnic nie ma dostępu do ciepłej wody. - Uwaga! O godzinie 15:25 na terenie Elektrociepłowni Żerań doszło do awarii technicznej. Brak dostaw ciepłej wody dla dzielnic: Bielany, Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Targówek i Żoliborz - poinformował na Facebooku Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Dzielnicy Bielany.

Nie ma ciepłej wody w Warszawie

Nie ma ciepłej wody w kilku Warszawskich dzielnicach. O awarii poinformował burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk, który opublikował post na Facebooku. - Uwaga! O godzinie 15:25 na terenie Elektrociepłowni Żerań doszło do awarii technicznej. Brak dostaw ciepłej wody dla dzielnic: Bielany, Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Targówek i Żoliborz. Trwa usuwanie przyczyn awarii. Na razie brak informacji o planowanym terminie przywrócenia dostaw -przekazał Grzegorz Pietruczuk.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Nowe wytyczne WHO odnośnie noszenia maseczek. Nie wszyscy powinni je nosić

Stanowisko PGNiG TERMIKA

Rzeczniczka PGNiG TERMIKA Barbara Gorzelak nie odpowiedziała na nasze pytanie dotyczące przyczyn awarii, nie wiemy również ile osób nie ma ciepłej wody, ani jaki jest rozmiar awarii. Otrzymaliśmy jedynie stanowisko przedsiębiorstwa w tej sprawie - Dzisiaj, około godziny 15.00 doszło do awarii turbiny w Elektrociepłowni na Żeraniu. Trwa wyjaśnianie przyczyn awarii. Z naszych informacji wynika, że za 1,5 godziny parametry cieplne wody powinny wrócić do normy - przekazał Barbara Gorzelak.

Wypadek rządowej limuzyny. Jest karaWypadek rządowej limuzyny. Jest karaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cezary Żak komentuje kwestię swojego rozwodu i kryzysu małżeńskiego. Ogromne zaskoczenie dla wszystkich
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Wyciekły dane warszawiaków. Niewiarygodne, gdzie były
  4. Nie mogła oddychać, liczyła się każda sekunda. Powód wielu może zaskoczyć
  5. Rafał Trzaskowski pożegnał wielkiego Polaka. Wzruszające słowa prezydenta Warszawy
  6. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
Są ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy MazowszaSą ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy MazowszaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News