Nastolatkowie spod Złotych Tarasów chwalą się ubraniami w internecie. Mają na sobie tysiące złotych

Autor Mateusz Dolak - 11 Lutego 2020
Nastolatkowie spod Złotych TarasówŹródło: youtube.com

Kurtka za 9 tysięcy, sweter wart tyle co najniższa pensja w Polsce, a t-shirt 1200 złotych. Takimi ubraniami pochwalili się nastolatkowie spod Złotych Tarasów w Warszawie. Nagranie pojawiło się na kanale młodego youtubera ze Śląska.

17-letni youtuber Piotr Czupryn z Ustronia Śląskiego przyjechał do Warszawy, by nakrecić odcinek "How much is your outfit". Nastolatek, który ma setki tysięcy subskrybcji na kanale YouTube, postanowił sprawdzić jak ubiera się młodzież, która przesiaduje przed Złotymi Tarasami.

"Następny odcinek "How much is your outfit" Warszawa zaskoczyła mnie outfitami, odcinek jest gruby- miłego oglądania" - czytamy w opisie pod klipem umieszczonym na kanale o nazwie czuuX.

17-latka topiła się w Wiśle. Akcja ratunkowa policji17-latka topiła się w Wiśle. Akcja ratunkowa policjiCzytaj dalej

Na początku nagrania widzimy nastolatka, który ma na sobie kominiarkę. - Od góry może. Mask volne 500, bag diora 11 tysięcy, kurtka 9 tysięcy, sweter Monclera 2 tysiące, t-shirt 1,2 tys - chwali się do kamery młodzieniec.

Po chwili na eranie widzimy planszę z podsumowaniem: 31 300 zł. Sekundę później pojawia się kolejna osoba, która też ma kominiarkę. - Buty 3 700 zł, dres 1 800 zł, kurtka 2 tys - wymienia z dumą inny nastolatek.

Na nagraniu widzimy kilka osób, które w podobny sposób wymieniają znane luksusowe marki. Moncler, Givenchy, Travis, Louis Vuitton - ubrania z tymi metkami są warte fortunę.

Z nagrania nie wynika, czy odcinek był wyreżyserowany. Nie wiemy też czy nastolatkowie na co dzień noszą tak drogie ubrania. Film bardzo szybko zyskał ponad 200 tysięcy wyświetleń, pojawiły się też setki komentarzy.

CZYTAJ TEŻ:

1. Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciach

2. Silny wiatr na Mazowszu. Kilkanaście interwencji straży pożarnej

3. Zamontowano sygnalizację świetlną na jednym z najniebezpieczniejszych skrzyżowań w Warszawie

4. Huragan Ciara nad Europą. LOT odwołuje loty z Warszawy

Następny artykuł