Napadli na młodszego chłopca w lesie. Policja zatrzymała 16-latka, trwają poszukiwania sprawców

Autor Alicja Guz - 17 Czerwca 2020
rozbój w lesie na BiałołęceŹródło: Białołęka Platforma Sąsiedzka/ facebook

Policja zatrzymała 16-latka podejrzewanego o napad i pobicie młodszego chłopca - dowiedział się portal Wawa Info. Chodzi o sprawę pobicia, do którego doszło w sobotę 13 czerwca w lesie przy Leśnej Polanki na Białołęce. Kobieta, która była świadkiem rozboju nagłośniła sprawę i do sieci wrzuciła zdjęcia. Policja poszukuje sprawców, a prokuratura będzie prowadziła śledztwo w tej sprawie.

Rozbój w lesie na Białołęce

W sobotę 13 czerwca doszło do rozboju w lesie przy Leśnej Polanki na Białołęce. Młodzi mężczyźni pobili i okradli dużo młodszego chłopaka, który miał być tam w towarzystwie znajomego. O zaistniałej sytuacji poinformowała kobieta będąca świadkiem zajścia. Umieściła na grupie sąsiedzkiej mieszkańców Białołęki (Białołęka Platforma Sąsiedzka) wpis, w którym opisała zdarzenie. "Poprosili tych młodszych o 2 zł, kiedy jeden z nich wyjął portfel, zaczął bić tego młodszego... Niestety nawet moja interwencja słowna i robienie zdjęć nie dało rezultatu, tak mocno uderzył chłopca, że się przewrócił i zabrał portfel. Biegłam za nim, krzyczałam złodzieje... Uciekł... " - napisała.

Dzisiaj grzeje:
1. Niebywała pomyłka w fabryce leków. Pomylono opakowania. Koniecznie zgłoś się do apteki
2. Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce

Policja zatrzymała podejrzanego

Portal Wawa Info dowiedział się, że w środę 17 czerwca po godzinie 11 policja zatrzymała podejrzanego w sprawie pobicia. - To 16-latek. Chłopak będzie przesłuchiwany. W sprawie zdarzenia przy Leśnej Polanki będzie prowadzone śledztwo prokuratury - poinformowała portal Wawa Info sierż.szt. Irmina Sulich z policji na Białołęce.

Pracownik podstawówki zakażony koronawirusem. Odwołano egzamin ósmoklasisty w szkolePracownik podstawówki zakażony koronawirusem. Odwołano egzamin ósmoklasisty w szkoleCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Może rozwód?". Gwiazda programu TVN interweniuje u Agaty Dudy
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Awantura na Mazowszu. Policjant pobił mężczyznę?
  4. Skandal w centrum Warszawy. Awantura z Kubą Wojewódzkim. Wszystko się nagrało
  5. Pilne ostrzeżenia IMGW. Pogoda będzie niebezpieczna. Spodziewajcie się nawałnic
  6. Korzystasz z Facebooka? Uważaj, jeśli dostaniesz wiadomość o danej treści, możesz stracić wszystkie pieniądze
Zoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaZoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News