Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wakacje w 2020 roku mogą zostać przerwane

Autor redakcja Wawa Info - 17 Lipca 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Według jego najnowszej wizji może nadejść wojna. W najnowszej przepowiedni jasnowidza z Człuchowa po raz kolejny pojawia się tragiczna wizja przyszłości. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego konflikt jest coraz bliżej. Według najnowszej wizji jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego konflikt potrwa kilka lat i będzie całkowicie inny od tych, które znamy z historii. Jaka jest jego najnowsza przepowiednia dla Polski?

Najnowsza wizja Jackowskiego

Jasnowidz z Człuchowa w najnowszej przepowiedni mówi o nadciągającej wojnie, która według niego może być o wiele gorsza od epidemii koronawirusa. Krzysztof Jackowski w swojej wizji zdradził kolejne szczegóły nadchodzącego konfliktu. Według jasnowidza Jackowskiego wojna nie tylko rozpocznie się w tym roku, ale wierząc jego przepowiedni nastąpi jeszcze tego lata. Co się wydarzy?

Dzisiaj grzeje:
1. Wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. O krok od skandalu, służby już w akcji
2. Większe składki na ZUS i akcyza. Rząd szuka pieniędzy także w twojej kieszeni

Krzysztof Jackowski najnowsza przepowiednia

Zdaniem jasnowidza to właśnie latem rozpocznie się konflikt zbrojny. Według przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego niepokojące ruchy militarne w Europie powinny rozpocząć się … dosłownie w najbliższych dniach. Krzysztof Jackowski ostrzega, że najprawdopodobniej konflikt zacznie się w nocy, kiedy będziemy jeszcze spać. - To się wydarzy nocą. Będziemy spać spokojnie, a gdy się obudzimy, będziemy w totalnym szoku - przewiduje Krzysztof Jackowski. - Kojarzą mi się myśliwce - dodaje jasnowidz. - To wydarzy się w powietrzu, nad wielką wodą, być może chodzi o wyspę. To zacznie się w powietrzu dynamicznym, jednym, konkretnym - ostrzega w swojej wizji Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o wojnie

Według wizji Krzysztofa Jackowskiego, konflikt będzie się rozgrywał w trzech regionach świata i mają być położone blisko siebie. Jasnowidz w przepowiedni mówi również, że zanim nastąpi konflikt zbrojny, poprzedzi go skażenie środowiska. Pisaliśmy też o przepowiedni politycznej jasnowidza Jackowskiego. Kliknij i zobacz co wydarzy się w polityce?

Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiMedia przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. "Czasami ludzi ponoszą emocje"
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Smutne wieści z diecezji na Mazowszu. Dwóch księży nie żyje, byli chorzy na COVID-19
  4. Ogromne zamieszanie pod ambasadą. Dwie grupy obcokrajowców, interwencja policji
  5. Niespodziewana decyzja w sprawie Andrzeja Dudy. Prezydent może być zaprzysiężony na stadionie Narodowym
  6. Pan młody już czekał przy ołtarzu. Gdy drzwi kościoła się otworzyły odebrało mu mowę, a goście mieli łzy w oczach
Koronawirus w przedszkolu. Placówka w Radomiu zamkniętaKoronawirus w przedszkolu. Placówka w Radomiu zamkniętaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News