Dantejskie sceny na Nowym Świecie. Wszystko się nagrało, okropne

Autor Aleksandra Olbryt - 18 Sierpnia 2020
Nagranie z miejskiego monitoringu uratowało człowiekaŹródło: Policja, Warszawa

Nagranie, na którym widać, jak dwaj mężczyźni kopią i uderzają pięściami leżącego na chodniku mężczyznę, zostało udostępnione przez Komendę Stołeczną Policji. Do okropnego zdarzenia doszło w nocy 5 sierpnia. Zaczęło się od słownych przepychanek, a skończyło na aktach fizycznej agresji. Napastnicy usłyszeli już zarzuty.

Nagranie z miejskiego monitoringu uratowało człowieka

Nagranie monitoringu miejskiego uwieczniło jak, w poniedziałkową noc wracający do domu mężczyzna wdał się w dyskusję z grupą nieznanych mu osób. Po kilku chwilach rozmowa przekształciła się w szarpaninę. Dwóch obywateli Ukrainy dosłownie rzuciło się na 42-latka. 23- oraz 32-latek uderzali pokrzywdzonego pięściami, oraz kopali go po całym ciele. Agresywni mężczyźni nie przerwali swoich ciosów, nawet po tym, jak 42-latek wskutek odniesionych obrażeń upadł na chodnik.

Dzisiaj grzeje:
1. Przykry rekord na Mazowszu. Jest coraz gorzej, ministerstwo potwierdziło
2. Popularny operator będzie wypłacał rekompensaty. Możliwe, że tobie też się należy

Wszystko zostało nagrane

Niecodzienne zdarzenie zauważył operator monitoringu miejskiego, który natychmiast wezwał na miejsce funkcjonariuszy z Komendy Stołecznej Policji. Niezwłocznie w miejscu ataku na 42-latka pojawili się śródmiejscy wywiadowcy, którzy zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy. Napastnicy próbowali zbiec z miejsca pobicia, jednak policjanci błyskawicznie udaremnili ich ucieczkę.

Policjanci zatrzymali napastników

Poszkodowanym mężczyzną zajęli się policjanci, którzy udzielili mu pomocy przedmedycznej. 42-latek przewrócił się na chodnik i uderzył głową w betonową ławkę. Silne uderzenie spowodowało u niego utratę przytomności. - Wezwana przez śródmiejskich policjantów karetka zabrała mężczyznę do szpitala - wyjaśnia podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Byli pod wpływem alkoholu

Dwóch obywateli Ukrainy oraz 42-letni poszkodowany, byli pod wpływem alkoholu w momencie zdarzenia. - Obywatele Ukrainy usłyszeli już prokuratorskie zarzuty i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące - przekazał podinsp. Robert Szumiata. Za popełnione przez nich przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Łukasz Szumowski ogłosił nagłą rezygnację. Minister Zdrowia właśnie potwierdziłŁukasz Szumowski ogłosił nagłą rezygnację. Minister Zdrowia właśnie potwierdziłCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PKO BP z zupełnie nową ofertą. Klienci mają powody do radości
  2. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
  3. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  4. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  5. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  6. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
Pilne ostrzeżenia na wschodzie Polski. Wydano alert, trzeba bardzo uważaćPilne ostrzeżenia na wschodzie Polski. Wydano alert, trzeba bardzo uważaćCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News