Straż pożarna w żałobie. Mundurowi przekazali smutne informacje, nie żyje strażak z Warszawy

Autor Mateusz Dolak - 27 Kwietnia 2020
Komenda Główna Państwowej Straży PożarnejŹródło: Google Street View

Funkcjonariusze z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej przekazali tragiczne informacje. W wieku 50 lat zmarł starszy aspirant Robert Popieluch, wieloletni strażak z KG PSP. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje z Mazowsza.

Strażak z Warszawy miał 50 lat

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 kwietnia 2020 r. w wieku 50 lat odszedł na wieczną służbę st. asp. w st. spocz. Robert Popieluch, wieloletni funkcjonariusz Komendy Głównej Państwowej Staży Pożarnej - poinformowali mundurowi z KG PSP w komunikacie na swojej stronie internetowej. Mundurowi wspominają st. asp. Roberta Popielucha jako wspaniałego strażaka, kolegę i przyjaciela. Wyrazy współczucia oraz kondolencje rodzinie pogrążonej w żałobie złożyło kierownictwo Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, kadra kierownicza, koleżanki i koledzy.

Dzisiaj grzeje:
1. Poszukiwania małego Kacpra trwały całą noc. RMF: ojciec chłopca był pod wpływem alkoholu
2. Jest oficjalne oświadczenie Donalda Tuska ws. wyborów prezydenckich

Pogrzeb w dobie koronawirusa

Strażacy nie poinformowali kiedy dokładnie odbędzie się pogrzeb st. asp. Roberta Popielucha. W czasie epidemii koronawirusa trzeba liczyć się jednak z licznymi obostrzeniami, m.in. ograniczoną liczbą osób, które będą mogły wziąć udział w uroczystościach. Przypomnijmy, zgodnie z obowiązującymi restrykcjami - w kościele może się znajdować jedna osoba na każde 15 metrów kwadratowych. Na większości cmentarzy nie może z kolei przebywać jednocześnie więcej niż 50 osób.

Lekarze uruchomili specjalną platformę. Przez całą dobę uzyskasz poradę, wystarczy wypełnić kwestionariuszLekarze uruchomili specjalną platformę. Przez całą dobę uzyskasz poradę, wystarczy wypełnić kwestionariuszCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szef WHO zabrał głos ws. koronawirusa. Bardzo ważne ostrzeżenie
  2. Media: czołowa europejska liga anulowała sezon
  3. 72-latka zabiła swojego brata, potem sama zginęła. Prokuratura ujawnia pierwsze szczegóły, wbijają w fotel
  4. Dwaj młodzi mężczyźni okradli sklep, próbowali też rozjechać ochroniarza. Okazało się, że to nie wszystko
  5. Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policji
  6. Jedna rzecz będzie teraz o wiele surowiej karana. Jest jasna zapowiedź ministra
Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policjiMężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policjiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News