Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo, zginął pod kołami tira. Okazało się, że kierowca ciężarówki był nietrzeźwy

Autor Mateusz Dolak - 17 Marca 2020
Wypadek w PaprotniŹródło: OSP Paprotnia

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 92 pomiędzy Sochaczewem a Błoniem. Na miejscu zginął 62-letni motorowerzysta.

62-latek nie żyje

wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy i Mazowsza | Do tragedii doszło w poniedziałek chwilę przed godziną 16. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i będąc na pasie do skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciągnikowi siodłowemu marki Renault Premium, którym kierował 31-latek z powiatu działdowskiego. Kierowca jednośladu w wyniku odniesionych obrażeń zmarł - poinformowała mł. asp. Agnieszka Dzik z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetuPopularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetuCzytaj dalej

Kierowca ciężarówki pijany

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, strażacy oraz prokurator. Funkcjonariusze zabezpieczali ślady, robili oględziny i ustalali świadków zdarzenia. - Badanie stanu trzeźwości kierowcy ciężarowego renault wykazało pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano mu również krew do dalszych, bardziej szczegółowych badań. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy - dodała Dzik. Droga pomiędzy Sochaczewem Błoniem była zablokowana do godziny 19. Policjanci wyznaczyli objazdy. Sprawą zajmie się teraz prokuratura.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  3. Zderzenie dwóch rowerzystów. Jedna osoba trafiła do szpitala
  4. Ruszyła pilna zbiórka w Warszawie. W obliczu pandemii koronawirusa bezdomni są bezradni
  5. Kierowca autobusu rejsowego zarażony koronawirusem. Kursował m.in. pomiędzy Warszawą a Radomiem
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek
Baza karetek w Warszawie w kwarantannie. Pogotowie pojechało do pacjenta, nie dostali informacji o koronawirusieBaza karetek w Warszawie w kwarantannie. Pogotowie pojechało do pacjenta, nie dostali informacji o koronawirusieCzytaj dalej

Następny artykuł