Złodzieje nie mają wstydu. Ktoś ukradł kask upamiętniający tragicznie zmarłego motocyklistę

Autor Aleksandra Olbryt - 23 Lipca 2020
motocyklistaŹródło: Facebook, Motocyle

Motocyklista zginął w kasku, który teraz został skradziony. Po raz kolejny okazało się, że dla złodziei nie ma żadnych świętości. Członkowie facebookowej grupy "Motocykliści" apelują o zwrot ukradzionego przedmiotu, który najprawdopodobniej upamiętniał ich tragicznie zmarłego kolegę. Dołączamy się do tego apelu i liczymy, że kask powróci na swoje miejsce.

Ukradli kask z krzyża

Na facebookowej grupie "Motocykliści" zamieszczono wpis: "Nie wiem, komu aż tak brak wstydu, przyzwoitości lub honoru, ale ktoś skradł wczoraj lub dzisiaj kask (wczoraj był, dziś go nie ma) z krzyża pod Ładzyniem na DK50. Kask nie spełnia absolutnie żadnej funkcji, jest cały poobijany i popękany, dodatkowo przewiercony śrubą, którą był przykręcony do krzyża. Krzyż jest w całości, co jasno daje do zrozumienia, że ktoś go odkręcił i zabrał". W skradzionym kasku zginął człowiek. Aż trudno uwierzyć w to, że ktoś połakomił się na przedmiot, który jest symbolem czyjejś śmierci i wielkiej tragedii. Autor posta apeluje: "ZŁODZIEJU, może zobaczysz ten post i ruszy Cię sumienie. Oddaj ten kask. Nie wiem co sobie myślisz, że go odmalujesz i będziesz w nim jeździć, choć zupełnie się do tego nie nadaje? Nie wiem, wiedz jednak, że w tym kasku zginął człowiek".

Dzisiaj grzeje:
1. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
3. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Już ponad 10 tys. wniosków, też możesz się załapać na 5000 zł

Czy złodzieja ruszy sumienie?

Miejmy nadzieję, że do złodzieja dotrze, że kask powinien wrócić na swoje miejsce, by dalej upamiętniać czyjąś tragedię. Taka "pamiątka" powinna być też przestrogą dla wszystkich, którzy szarżują na drogach. Jak się okazuje, nawet w kasku możemy ulec poważnemu wypadkowi, a w jego konsekwencji nawet ponieść śmierć. Bądźmy ostrożni.

Nagle zauważyli, że 4-latek pędzi wprost pod koła aut. Zdecydowały sekundyNagle zauważyli, że 4-latek pędzi wprost pod koła aut. Zdecydowały sekundyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Pani Beata rozpoczęła nowe życie dzięki ekipie "Nasz nowy dom". Doszło do dramatu, ktoś podpalił cały jej dobytek
  3. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  4. Pożar na moście w centrum Warszawy. Kłęby dymu, wszystko jest zablokowane. Na miejsce jadą strażacy
  5. Długo nie trzeba było czekać. Kolejne zderzenie z autobusem Arrivy w Warszawie. Na miejscu już pracuje policja
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zaraz się zacznie, wybuchnie ogromny pożar
  7. Nagła, pilna akcja ratunkowa na południu Polski. Niestety, wielu Polaków jest zagrożonych
Pracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaPracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News