Tajemnicza śmierć mężczyzny. Myśleli że miał wylew, prawda okazała się zupełnie inna

Autor Julian Bakuła - 21 Maja 2020
Zabójstwo w gminie PokrzywnicaŹródło: policja

Policjanci z Pułtuska i Radomia wyjaśnili tajemniczą sprawę. W gminie Pokrzywnica zgłoszono śmierć mężczyzny. Z początku nic nie wskazywało na to, że zgon 61-latka nastąpił w tak dramatycznych okolicznościach. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Morderstwo w gminie Pokrzywnica

Policjanci z Pułtuska i Radomia wyjaśnili sprawę tajemniczego zgonu w gminie Pokrzywnica. Znaleziono tam zwłoki 61-letniego mężczyzny. "Naturalnie ułożona sylwetka denata, brak śladów, narzędzi mogących świadczyć o używaniu ich w przestępstwie, zatroskane zachowanie współlokatora i opinia ratownika medycznego" - wszystko to wskazywało na zgon z przyczyn naturalnych. Prawda okazała się jednak inna. Dokładne oględziny policyjne wykazały, że w Pokrzywnicy doszło do morderstwa. W wyniku sekcji zwłok zlokalizowano ślad po ranie kłutej na klatce piersiowej ofiary.

Dzisiaj grzeje:
1. Niepokojące zgłoszenie z autostrady. Policjanci przeszukują szpitale, szukają rannych osób
2. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Nie żyje 61-latek

Podejrzany o zabójstwo jest 55-letni współlokator ofiary. Choć początkowo wypierał się zarzutów i wprowadzał policjantów w błąd, śledztwo wykazało, że w wyniku sprzeczki, urażony słowami współlokatora, dźgnął go, po czym opuścił mieszkanie. Spotkał się następnie z innym znajomym, z którym spożywał alkohol.Policja twierdzi, że gdy powrócił do domu i zauważył, że mężczyzna nie żyje, zgłosił zgon miejscowemu sołtysowi, sugerując, że nastąpił wylew. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia, dowody oraz narzędzie zbrodni.

Dożywocie za zabójstwo

- Zebrane dowody pozwoliły na postawienie 55-letniemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa - czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Wobec oskarżonego zastosowano 3-miesięczny areszt zapobiegawczy. Grozi mu nawet dożywocie.

Kobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-PółnocKobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-PółnocCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych
  2. Ksiądz nagle źle się poczuł, wezwano karetkę. Kościół w kwarantannie, czekają na testy
  3. Kuria przekazała tragiczne wieści. Nagle zmarł lubiany ksiądz. Miał dopiero 48 lat
  4. Akcja policji na budowie metra. Na miejscu saperzy, ewakuacja
  5. 16-latek biegł do autobusu, wszedł na jezdnię na czerwonym. Volkswagen nie wyhamował, doszło do zderzenia
  6. Tragedia na nocnej zmianie w popularnej firmie. Kobieta nie żyje, sprawą zajmie się inspekcja pracy
Obrazy WawaINFO"Uczestnik strajku przedsiębiorców nie żyje"? Policja zabrała głos w sprawieCzytaj dalej

Następny artykuł