Ania nie żyje, jej chłopak przyznał się do morderstwa. Właśnie usłyszał zarzuty, są nowe ustalenia

Autor Natalia Godek - 7 Grudnia 2020
Ania nie żyjeŹródło: instagram

Zakończyło się przesłuchanie 20 - letniego Jakuba, chłopaka tragicznie zamordowanej Ani Ż. Prokuratura potwierdza, że mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. We wtorek zostanie złożony wniosek o trzymiesięczny areszt.

Wyniki sekcji zwłok

- Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia dotyczące zdarzenia. We wtorek prokurator ma złożyć wniosek do sądu o trzymiesięczny areszt dla zatrzymanego - poinformowała Krystyna Gołąbek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

W poniedziałek podaliśmy informację, że znane są wyniki sekcji zwłok 16 - letniej Ani. Tak jak podejrzewano wcześniej, przyczyną śmierci nastolatki było uduszenie.Ciało zostało znalezione z zaciśniętym paskiem na szyi dziewczyny.

Zgłoszenie o zaginięciu 16 - latki funkcjonariusze przyjęli w czwartek wieczorem, po tym jak dziewczyna nie wróciła wieczorem do domu i nie nawiązywała kontaktu z bliskimi. O jej zaginięciu poinformowała siostra.

Policja znalazła telefon

Nieoficjalnie wiemy, że dzięki nagraniom z monitoringu policji udało się ustalić, że to właśnie ze swoim chłopakiem Ania widziała się po raz ostatni.

16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesie16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesieCzytaj dalej

Następnego dnia po przesłuchaniu mężczyzny funkcjonariusze wkroczyli do jego mieszkania. Po przeszukaniu okazało się, że 20 - latek ukrywał w nim telefon zaginionej. Policja zdecydowała o zatrzymaniu mężczyzny.

Jak podaje portal życiesiedleckie.pl już po spędzeniu nocy w policyjnym areszcie 20 - latek miał przyznać się do morderstwa i wskazać miejsce ukrycia zwłok. Przyczyną zabójstwa miała być kłótnia pomiędzy dziewczyną i chłopakiem.

Trzymiesięczny areszt dla zatrzymanego

Ciało zaginionej nastolatki zostało znalezione w niedzielę wieczorem. Dziewczyna była zakopana w dołku, w lesie pod Siedlcami.

W poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok denatki, z której wynikało, że umarła wskutek uduszenia. Tego samego dnia, po przesłuchaniu podejrzanego 20 - latka.

źródło: wawainfo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję Wawa Info:

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News