Miss Warszawy 2020 wybrana. 21-latka jest obłędnie piękna, aż ciężko oderwać wzrok

Autor - 7 Października 2020
miss warszawy 2020Źródło: Instagram, Natalia Rogulska

Miss Warszawy 2020 została wybrana. Finał konkursu odbył się 5 października w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Głosami jury koronę i zaszczytny tytuł Miss Warszawy 2020 otrzymała Natalia Rogulska. Tym samym 21-latka została jedną z kandydatek w wyborach Miss Polski.

Miss Warszawy 2020 - finał

Miss Warszawy 2020 została już wybrana. Finałowa gala konkursu odbyła się 5 października w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Przygotowała ją Klaudia Wiśniowska, a poprowadził niezawodny Krzysztof Ibisz. Za choreografię odpowiadał zaś Tomasz Barański. Dziewczęta startujące w konkursie oceniało jury w składzie: Marcin Cejrowski, Małgorzata Potocka, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Ola Ciupa, Mariusz Węgłowski, Olga Buława oraz Magdalena Swat. Goście obecni na wydarzeniu oprócz zmagań kandydatek mogli zobaczyć również występy tenora Iwo Orłowski oraz zespołu Enej.

Znamy zwyciężczynię konkursu

W wyniku głosowania jury wyłoniło jedną kandydatkę, która otrzymała miano najpiękniejszej warszawianki. Koronę oraz tytuł Miss Warszawy 2020 zdobyła kandydatka numer 11 - 21-letnia Natalia Rogulska. Zwycięstwo dało jej również awans do kolejnego konkursu piękności, którym będą wybory Miss Polski. Natalia Rogulska studiuje pedagogikę wczesnoszkolną. Nie ukrywa jednak, że jej marzeniem jest kariera w modelingu.

Kiedy transmisja z gali?

Zwyciężczyni konkursu piękności podzieliła się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Zdradziła również, kiedy transmisja z gali finałowej będzie emitowana w telewizji. "Nadal nie mogę w to uwierzyć! Wczoraj zdobyłam tytuł MISS WARSZAWY 2020. (…) Dzięki temu zdobyłam ogromne doświadczenie i pewność siebie. Mam nadzieję, że wykorzystam ten tytuł najlepiej jak tylko potrafię. Dziękuję również wszystkim jurorom za wyróżnienie. Zapamiętam ten wieczór do końca życia! Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała moja przygoda z Miss Warszawy zapraszam do obejrzenia 27 października transmisji z gali na antenie TV4 o godzinie 21:30. Bardzo jestem wdzięczna wszystkim, którzy mnie wspierali i oddawali głosy! (...)" napisała na Facebooku Natalia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News