Włamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libację

Autor Karolina Kraushar - 3 Czerwca 2020
wlamanieŹródło: Pixabay

Po kilku dniach do domku letniskowego przyjechała właścicielka lokalu. Okazało się, że pod jej nieobecność na posesję włamało się trzech mężczyzn, którzy urządzili sobie libację alkoholową. Jak udało się ustalić policji, to nie pierwsze włamanie którego dopuścili się rabusie. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Włamanie na Grochowie

Po tygodniowej nieobecności 30 maja, w sobotę nad ranem do domku letniskowego na Grochowie wróciła właścicielka lokalu. Kiedy już znalazła się w budynku ujrzała trzech śpiących mężczyzn. Kobieta niezwłocznie powiadomiła policję. - 44, 45 i 49-latek najprawdopodobniej włamali się na posesję wieczorem poprzedniego dnia. Pili alkohol i zasnęli w budynku - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze Południe. Kiedy jeden z mężczyzn zauważył właścicielkę uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze policji jednak szybko go zatrzymali. - Dwaj pozostali włamywacze nie do końca wiedzieli co się wokół nich dzieje - dodaje funkcjonariuszka.

Dzisiaj grzeje:
1. Skandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowany
2. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Usłyszeli zarzuty

Jak ustalili policjanci, to nie pierwsze włamanie mężczyzn na teren tej posesji. Wcześniej nielegalnie wkroczyli do tego samego domu przynajmniej dwa razy. Zatrzymanym udało się wcześniej wynieść z lokalu między innymi książki, płyty, a nawet gramofon. Kiedy zatrzymani przez policję mężczyźni wytrzeźwieli usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rafał Trzaskowski pokazał swoje dzieci. Prezydent Warszawy pochwalił się rodzinąRafał Trzaskowski pokazał swoje dzieci. Prezydent Warszawy pochwalił się rodzinąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  2. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  3. Przed chwilą podano oficjalną datę wyborów prezydenckich. Kiedy pójdziemy do urn?
  4. Biskupi wydali ważny komunikat. Koniec tradycji. W tym roku zmieni się wiele w Boże Ciało
  5. Zmiany w parafiach w Warszawie i na Mazowszu. Archidiecezja właśnie wydała komunikat
  6. Zadziwiający wyciek z najbliższego otoczenia Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej robi się gorąco

Rząd chce wprowadzić nowy mandat. Kary będą ogromne, liczone w tysiącachRząd chce wprowadzić nowy mandat. Kary będą ogromne, liczone w tysiącachCzytaj dalej

Następny artykuł