Mężczyzna wszedł do wybiegu dla zwierząt. Akcja strażaków i policji

Autor Julian Bakuła - 21 Maja 2020
wszedł do wybieguŹródło: czytelniczka

Akcja służb na Pradze-Północ. Mężczyzna wszedł do wybiegu dla niedźwiedzi. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Nietypowy incydent w ZOO

Od naszej czytelniczki otrzymaliśmy informację o incydencie w warszawskim ZOO wraz z nagraniem. Mężczyzna wskoczył na wybieg dla niedźwiedzi znajdujący się na Pradze-Północ. Na miejsce przybyły służby mundurowe oraz medyczne. - Działo się to około 11:30. Wskoczył tam, nie został zaatakowany, ani ranny. Zajęły się nim pogotowie i policja. My tylko pomogliśmy ewakuować go w bezpieczne miejsce - powiedział nam st. kpt. Michał Konopka z komendy Straży Pożarnej m. st. Warszawy. - Na chwilę obecną mężczyzna jest w szpitalu. Kontaktu ze zwierzęciem nie miał. Ważą się losy prawne tego pana, to, jak zostanie zakwalifikowany. Ciężko powiedzieć, jakie są możliwości. To zależy też od dyrektora warszawskiego ZOO, od tego, jak on się wypowie, jakie przepisy czy regulamin uzna, że zostały naruszone - mówi z kolei rzecznik stołecznej policji. - Regulamin ZOO wyraźnie mówi, że nie wchodzi się na wybieg dla zwierząt. To jest akurat oczywiste - podsumowuje Anna Karczewska, rzecznik warszawskiego ogrodu zoologicznego. Na dalsze informacje w tej sprawie musimy jeszcze poczekać, placówka wystosowuje oświadczenie.

Czekamy na wasze informacje


wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  2. Piotr Żyła nie zarabia wyłącznie na skokach narciarskich. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić Justyna Żyła
  3. Kamil miał wypadek, walczy z glejakiem. Potrzebuje pilnej pomocy
  4. Poważny wypadek w Zielonce. Motocyklista uderzył w bariery, reanimacja trwała ponad godzinę.
  5. Tajemnicza śmierć mężczyzny. Myśleli że miał wylew, prawda okazała się zupełnie inna
  6. Skandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studia
Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związkówHandel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związkówCzytaj dalej

Następny artykuł