Mężczyzna szarpał się z niedźwiedziem, wpadł do wody. Porażające szczegóły akcji na wybiegu

Autor Mateusz Dolak - 21 Maja 2020
Akcja na wybieguŹródło: wawainfo.pl

Dostaliśmy nagranie na którym widać szczegóły akcji, która wzbudza ogromne reakcje na Facebooku. Jak pisaliśmy na naszym portalu, strażacy i policja ratowali mężczyznę, który znalazł się na wybiegu dla niedźwiedzi. Nagranie do którego dotarliśmy jest jeszcze bardziej wstrząsajace. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje z Warszawy.

Mężczyzna szarpał się z niedźwiedziem

Nagranie które otrzymaliśmy zaczyna się od momentu, gdy mężczyzna był już na wybiegu. Po kilku sekundach widzimy jak w jego kierunku biegnie niedźwiedź. Człowiek w panice ucieka do wody, która otacza wybieg. Zwierzę jednak nie daje za wygraną i wskakuje do zbiornika. Chwilę póżniej widzimy jak mężczyzna dusi zwierzę. Dochodzi do szarpaniny, po której mężczyzna ucieka, aż w końcu wspina się na najwyższy punkt wybiegu i tam oczekuje na pomoc, którą wezwali świadkowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Z ostatniej chwili: awaria na drugiej lini metra. Utrudnienia w kursowaniu pociągów
2. Ministerstwo szykuje kolejny program z plusem. Nawet 13 tys. zł dla rodzin

Straż pożarna ewakuowała mężczyznę

Sprawę opisali też przedstawiciele warszawskiego zoo. W komunikacie przesłanym do naszej redakcji czytamy, że opiekunowie niedźwiedzi i lekarz weterynarii natychmiast pospieszyli na miejsce zdarzenia. - Prowadzące czynności służby kontaktowały się z pracownikami ogrodu konsultując najbezpieczniejszy sposób odseparowania niedźwiedzia od człowieka. Intruza, który wtargnął na wybieg niedźwiedzi, udało się straży pożarnej bezpiecznie ewakuować przy pomocy podnośnika koszowego - napisała Anna Karczewska, specjalista ds. komunikacji w stołecznym ogrodzie zoologicznym.

Nie spodziewała się ataku

Sabina, stara niedźwiedzica, która została napadnięta na swoim wybiegu przez dorosłego mężczyznę fizycznie wyszła z tego zdarzenia bez szwanku, ale była mocno zestresowana. Jak dodaje Karczewska, jest niedźwiedziem o przeszłości cyrkowej i do obecności ludzi jest przyzwyczajona. - Absolutnie nie spodziewała się ataku ze strony człowieka. Po zdarzeniu dochodzi do siebie siedząc w wodzie i porykując nerwowo. Zajmują się nią troskliwi opiekunowie - podsumowuje przedstawicielka zoo.

Kobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-PółnocKobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-PółnocCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy masowo dodają ją do zup. Popełniają błąd, skład przyprawia o palpitacje
  2. Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedział
  3. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  4. Tragiczne wieści. Nie żyje motocyklista, który rozbił się pod Zielonką
  5. Mężczyzna wszedł do wybiegu dla zwierząt. Akcja strażaków i policji
  6. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
Warszawskie zoo znów działa. [CENY BILETÓW, GODZINY OTWARCIA, INFORMATOR]Warszawskie zoo znów działa. [CENY BILETÓW, GODZINY OTWARCIA, INFORMATOR]Czytaj dalej

Następny artykuł