Trzymał w ręku zdumiewający przedmiot i niszczył wszystko na swojej drodze. Nietypowa interwencja policji

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Sierpnia 2020
policjaŹródło: policja.pl

Mężczyzna usłyszał w wolskiej komendzie zarzuty uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Okazało się, że 58-latek groził swojemu znajomemu, niszczył wszystko, co znajdowało się w zasięgu jego rąk i groził pokrzywdzonemu... nietypowym przedmiotem.

Mężczyzna wtargnął do sklepu. Właściciela zamurowało

- Przed 16.00 policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów doszło do zniszczenia mienia. Na miejscu mundurowi ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że znajomy pokrzywdzonego wtargnął do jego sklepu i niszczył wszystkie rzeczy, które miał w pobliżu. Krzyczał i wyzywał pokrzywdzonego, po chwili podszedł do niego z śrubokrętem w ręku i groził mu pozbawieniem życia. Na to zareagował syn pokrzywdzonego. 58-latek wycofał się i szybko opuścił sklep - relacjonuje kom. Marta Sulowska z KRP IV Bemowo-Wola.

Dzisiaj grzeje:
1. Niewiarygodna prawda o Krystynie Pawłowicz wyszła na jaw. Niejeden smalił do niej cholewki
2. Z tymi samochodami zajedziesz naprawdę daleko. Najbardziej wytrzymałe auta, które posłużą ci latami

Jechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuJechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuCzytaj dalej

Policja nie musiała daleko szukać

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie agresywnego mężczyzny. Jak informuje komisarz Sulkowska, spostrzegli go dosłownie chwilę później, w pobliżu sklepu. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy na Woli. Badanie alkomatem wykazało, że ma on ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Spore straty i groźby z użyciem nietypowego narzędzia

- Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 12 tysięcy złotych. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i gróźb karalnych. Został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego - dodaje kom. Sulkowska. Zaciekawienie budzi udzielona przez funkcjonariuszy informacja o narzędziu, z użyciem którego pijany 58-latek dokonał czynu zabronionego. Postanowił on grozić właścicielowi sklepu, trzymając w ręku... śrubokręt. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Nowy Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten momentCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W "Milionerach" padło kuriozalne pytanie za 10 tysięcy złotych. Aż trudno uwierzyć, że wydarzyło się na wizji
  2. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta
  3. Z ostatniej chwili: cysterna uderzyła w bariery na S8. Są bardzo duże utrudnienia
  4. Karolina z zazdrości zabiła narzeczonego na weselu. Tragiczny finał zabawy pod Warszawą
  5. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  6. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
Przykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwiePrzykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News