Ranny mężczyzna leżał w krzakach. Sprawa przybrała nieoczekiwanego obrotu

Autor Alicja Guz - 10 Maja 2020
Straż MiejskaŹródło: Straż Miejska

Strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę śpiącego w krzakach, który wyglądał jak ofiara pobicia. Prawda okazała się jednak inna. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Spał w krzakach

Sytuacja miała miejsce 8 maja w późnych godzinach nocnych. Funkcjonariusze Straży Miejskiej około 3 nad ranem patrolowali ul. Powstańców Śląskich na Bemowie. Otrzymali wówczas zgłoszenie, że przed jedną z posesji leży w krzakach człowiek z plecakiem. - Podczas interwencji strażnicy zobaczyli na twarzy śpiącego wyraźne ślady pobicia. Dobudzony mężczyzna nie zachowywał się jak ofiara napaści - informuje Straż Miejska.

Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscachPłonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscachCzytaj dalej

Jednak nie ofiara?

Z relacji funkcjonariuszy Straży Miejskiej wynika, że znaleziony w krzakach mężczyzna zachowywał się co najmniej dziwnie, jak na ofiarę przemocy. Nie chciał podać swoich danych, nie reagował też na wydawane polecenia, a po chwili, jak relacjonują strażnicy, stał się agresywny. - Ponieważ próbował uderzyć interweniujących funkcjonariuszy, został obezwładniony. Wezwany na miejsce patrol policji ustalił dane 39-latka. Podczas kontroli znalezionego przy nim plecaka ujawniono cudzy dowód osobisty - informuje Straż Miejska.

Dzisiaj grzeje: Jest najnowszy komunikat ratusza. Nie wszystkie dzieci wrócą do żłobków

Zagadka rozwiązana

Jak wyszło na jaw w trakcie dalszych działań funkcjonariuszy, znaleziony w krzakach mężczyzna nie został pobity, tylko sam okazał się sprawcą pobicia dwóch mężczyzn. - Jednemu z nich ukradł plecak, drugiego karetka zabrała do szpitala - podaje Straż Miejska. Zatrzymany przez strażników mężczyzna został przekazany w ręce policji.

Dwie osoby nie żyją, kierowca uciekł. Tragiczny wypadek na przejściu, policja szuka sprawcyDwie osoby nie żyją, kierowca uciekł. Tragiczny wypadek na przejściu, policja szuka sprawcyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pokazał swoją nową miłość. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, okropne
  2. Medalista mistrzostw świata popełnił samobójstwo. Miał tylko 43 lata
  3. Jutro otwierają biblioteki
  4. Szumowski nie wyklucza powrotu restrykcji. Znów będziemy musieli siedzieć w domu?
  5. Dachowanie samochodu na S8. Uwaga na duże utrudnienia
  6. Zamieszanie w centrum Warszawy. Jarosław Kaczyński otoczony przez policję
Sieć 5G wystartuje za kilkadziesiąt godzin. Obejmie duże miasta, co się zmieni?Sieć 5G wystartuje za kilkadziesiąt godzin. Obejmie duże miasta, co się zmieni?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News