Tragiczny wypadek w Warszawie. Mężczyzna wpadł pod pociąg, nie żyje

Autor Karolina Kraushar - 31 Sierpnia 2020
Mężczyzna nie żyjeŹródło: Pixabay

Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Na miejscu pracuje policja pod okiem prokuratury, która ustala przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia. Jak przekazał nam nadkom. Jarosław Florczak ze stołecznej policji, utrudnienia na w kursowaniu pociągów potrwają do godziny 19.00.

Mężczyzna nie żyje

Mężczyzna został potrącony przez pociąg Kolei Mazowieckich w pobliżu stacji Warszawa Wileńska. Informacje o śmiertelnym wypadku na torach potwierdził nadkom. Jarosław Florczak. Do zdarzenia doszło na Pradze-Północ na ulicy Radzymińskiej. - Na miejscu zdarzenia trwają prace policji pod okiem prokuratury, które mają ustalić przyczyny i okoliczności wypadku - przekazał nadkom. Florczak.

Dzisiaj grzeje:
1. GIS wycofuje popularne chipsy. Wydano pilny komunikat
2. Afera podkarpacka. Umoczonych coraz więcej, nowe wątki ujrzały światło dzienne

Utrudnienia na kolei

Tragiczne zdarzenia spowodowało utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R6. - Z powodu zdarzenia na szlaku Wołomin Słoneczna – Warszawa Wileńska występują opóźnienia, skrócenia i odwołania kursów pociągów KM linii R6 - informuje Warszawski Transport Publiczny. Zostało wprowadzone honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w komunikacji naziemnej ZTM kursującej ul. Radzymińską na odcinku: Dw. Wileński – Pustelnik oraz w liniach 145, 199, 170, 245, 256 na całej trasie.

Legendarny zespół przerywa milczenie. Wystosował ważny list do TVPLegendarny zespół przerywa milczenie. Wystosował ważny list do TVPCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowne, niebezpieczne zmiany. Jest oficjalne ostrzeżenie, tysiące Polaków muszą się przygotować
  2. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze
  3. Pilny apel do wszystkich warszawiaków. Chodzi o wodę, jest źle
  4. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało właśnie pilny alert. Nie chodzi o pogodę, sprawa jest poważniejsza
  5. Takiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowa
  6. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość
Takiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaTakiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News