Tragedia na Ursynowie. 23-latek odebrał sobie życie, porażające szczegóły

Autor Julian Bakuła - 31 Października 2020
mężczyznaŹródło: policja.pl

W piątek (30.10) rano na Ursynowie odnaleziono zwłoki 23-letniego mężczyzny. Obok leżała kartka z danymi osobowymi oraz rewolwer czarnoprochowy. Prawdopodobnie mężczyzna popełnił samobójstwo.

Hasło Strajku Kobiet na płocie Jarosława Kaczyńskiego. Nie uwierzycie, jak zareagowała policjaHasło Strajku Kobiet na płocie Jarosława Kaczyńskiego. Nie uwierzycie, jak zareagowała policjaCzytaj dalej

Znaleziono zwłoki 23-letniego mężczyzny

W piątek około godziny 6 rano na jednej z górek przy ul. Rosoła na warszawskim Ursynowie odnaleziono zwłoki młodego mężczyzny.

Jak podaje portal haloursynow.pl, zwłoki odnalazła kobieta spacerująca w okolicy. Ciało mężczyzny były zakrwawione. Wezwana na miejsce zdarzenia policja zabezpieczyła je taśmą i rozpoczęła śledztwo.

Przy mężczyźnie znaleziono rewolwer

Obok ciała mężczyzny odnaleziono kartkę z danymi osobowymi mieszkańcy Ursynowa. Prawdopodobnie są to dane zmarłego mężczyzny.

Według nieoficjalnych ustaleń portalu haloursynow.pl przy mężczyźnie zabezpieczono także rewolwer czarnoprochowy - dostępną bez pozwolenia broń-replikę, którą można kupić w internecie za około 2 tys. złotych.

Dzisiaj grzeje:
1. Hasło Strajku Kobiet na płocie Jarosława Kaczyńskiego. Nie uwierzycie, jak zareagowała policja
2. Wiadomo, kiedy może być lockdown Polski. Wyjawili prawdę, niestety
3. Samochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajem

Rząd wzywa do zaprzestania protestów. Gliński popiera słowa premiera i apeluje: Rząd wzywa do zaprzestania protestów. Gliński popiera słowa premiera i apeluje: "nie gromadźcie się na ulicach"Czytaj dalej

Prawdopodobnie mężczyzna popełnił samobójstwo

Jak podaje portal haloursynow.pl, nieoficjalne ustalenia wskazują na to, że 23-letni mężczyzna popełnił samobójstwo. Brat mężczyzny miał poinformować policję, że opuszczając rano mieszkanie chłopak miał myśli samobójcze.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Bardzo ważne, mocne słowa uczestniczek Powstania Warszawskiego. Bardzo ważne, mocne słowa uczestniczek Powstania Warszawskiego. "Kościół jest skłócony" - twierdzą, a ich wsparcie wywołuje wzruszenie u młodych PolekCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co z dalszymi obostrzeniami oraz zamykaniem handlu i usług? Gowin zdradza dalsze plany
  2. Incydent w Sosnowcu. - „PiS” i symbol błyskawicy na zdewastowanych autach
  3. Krystyna Pawłowicz z samego rana spakowała walizki i wyjechała. Dziś protest przed jej blokiem
  4. Jest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziła
  5. Bardzo ważne, mocne słowa uczestniczek Powstania Warszawskiego. "Kościół jest skłócony" - twierdzą, a ich wsparcie wywołuje wzruszenie u młodych Polek
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Wielki rywal Roberta Lewandowskiego na łożu śmierci. Żona legendy ujawniła druzgocące informacje

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News