Porażające wiadomości z Płocka. Mężczyzna wypadł z okna hotelu, nie żyje

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Września 2020
mężczyznaŹródło: policja.pl

Mężczyzna w sobotę 26 września około godziny 22 wypadł z okna na ósmym piętrze hotelu w centrum Płocka. Na miejscu nie interweniowała straż pożarna, swoje działania prowadziła za to Policja pod okiem prokuratora. Szczegóły prokuratorskiego śledztwa poznamy niebawem.

Mężczyzna wypadł z ósmego piętra

- Mężczyzna był 52-letnim mieszkańcem Płocka. Około godziny 22 wypadł z ósmego piętra budynku hotelu w centrum naszego miasta, przy ulicy Jachowicza. Nie udało się go uratować - przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

Prokuratura prowadzi śledztwo

- Mężczyzna z uwagi na wysokość, z której upadł, nie miał praktycznie szans na przeżycie. Poniósł natychmiastową. Na miejscu tragedii pracowali nasi funkcjonariusze wraz z prokuratorem, zostały przeprowadzone wstępne oględziny. Teraz policja kompletuje materiał dowodowy, który zostanie przekazany płockiej prokuraturze. Będzie ona wyjaśniała okoliczności tragedii - dodała asp. Lewandowska. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić po rozmowach z mieszkańcami, śmierć 52-latka może być samobójstwem. Jednak odpowiedzi na pytania o kulisy dramatycznego zdarzenia poznamy dopiero po zakończeniu śledztwa.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News