Poszukiwany sprawca pobicia. Są zdjęcia

Autor Aleksandra Olbryt - 26 Września 2020
mężczyznaŹródło: ochota.policja.waw.pl

Mężczyzna, który 12 września dopuścił się agresji fizycznej wobec dwóch nieznanych mu osób w okolicy Dworca Zachodniego, jest teraz poszukiwany przez warszawską Policję. Komenda na Ochocie zdecydowała się na opublikowanie jego wizerunku. Jeśli rozpoznajesz tego człowieka, koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami KRP nr III w Warszawie.

Mężczyzna wyładował agresję na przypadkowych osobach

Mężczyzna 12 września (w sobotę) w okolicy Dworca Zachodniego przy Al. Jerozolimskich w Warszawie dopuścił się napaści na dwie osoby. Jak podaje mł. asp. Karol Cebula, tego dnia około godziny 17:00 nieznany dotąd policji mężczyzna kopnął na przystanku autobusowym osobę, która następnie zgłosiła tę napaść funkcjonariuszom. Najprawdopodobniej to ona zadbała również o uwiecznienie wizerunku napastnika. Pół godziny później poszukiwany zaatakował schodzącego po schodach do przejścia podziemnego mężczyznę, uderzając go dwukrotnie pięścią w twarz. Po wszystkim uciekł w kierunku Ronda Zesłańców Syberyjskich.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilny apel policji. Liczy się każda minuta
2. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
3. Bardzo ważny polityk zakażony koronawirusem. Jest oświadczenie

Koronawirus w warszawskiej parafii. Wierni muszą zgłosić się do sanepiduKoronawirus w warszawskiej parafii. Wierni muszą zgłosić się do sanepiduCzytaj dalej

Zdjęcia z przystanku

- Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 12 września 2020 roku w okolicy Dworca Zachodniego. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na Warszawskiej Ochocie - apeluje mł. asp. Cebula.

lol


20-25 lat i tatuaż "ACAB"

- Sprawcą był młody mężczyzna w wieku około 20-25 lat. Wzrost około 185 cm, włosy krótkie, ciemne. Na palcach prawej ręki posiadał tatuaż z napisem ACAB (akronim "All Cops Are Bastards" - "Wszystkie gliny to gnoje" - przyp. red.) Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-50 lub 47 723-93-51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl - apeluje policja z Ochoty.

Brawurowa akcja policji na Bielanach. Było niebezpiecznieBrawurowa akcja policji na Bielanach. Było niebezpiecznieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W akcji straż pożarna, pogotowie i helikoptery. Tragiczne wydarzenia na południu Polski
  2. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku
  3. Koronawirus w teatrze. Miał być jubileusz, zamiast tego odwołują spektakle
  4. Rafał Trzaskowski zwołuje sztab kryzysowy. Nagła decyzja, co się dzieje?
  5. Cała Polska podaje dalej. Zaginęła Aleksandra Salamończyk, pomóżmy ją odnaleźć
  6. To słowa o. Rydzyka? “Nie może odmówić współżycia mężowi. Musi zamknąć oczy i myśleć o Polsce”
Byłeś ostatnio na Lotnisku Chopina? Przeczytaj, to może Cię dotyczyćByłeś ostatnio na Lotnisku Chopina? Przeczytaj, to może Cię dotyczyćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News